Renginių kalendorius
P A T K Pn Š S
30310102030405
06070809101112
13141516171819
20212223242526
27282930010203
Balandis
    2020     
Renginiai
SPEKTAKLIS „TESTAS“
2020-05-04 18:00 
Vieta:  Tauragės kultūros rūmai
DONATO MONTVYDO KONCERTAS
2020-05-14 18:00 
Vieta:  Tauragės kultūros rūmai
Tarybos frakcijos

 

Tauragės rajono savivaldybės tarybos

SOCIALDEMOKRATŲ FRAKCIJA:

 

(pasiskelbė Tauragės rajono savivaldybės tarybos 2019 m. balandžio 24 d. posėdyje)

 

  1. Darius Petrošius (frakcijos seniūnas)
  2. Rita Grigalienė (frakcijos seniūno pavaduotoja)
  3. Efrema Bitinienė (narė)
  4. Pranas Petrošius (narys)
  5. Viktoras Kovšovas (narys)
  6. Matas Petraitis (narys)
  7. Vaclovas Karbauskis (narys)
  8. Stasys Lapė (narys)

 

Tauragės rajono savivaldybės tarybos

LIBERALŲ FRAKCIJA:

 

(pasiskelbė Tauragės rajono savivaldybės tarybos 2019 m. gegužės 15 d. posėdyje)

 

  1. Darius Stankus (frakcijos seniūnas)
  2. Sigitas Mičiulis (frakcijos seniūno pavaduotojas)
  3. Dovydas Kaminskas (narys)
  4. Eglė Ramanauskaitė (narė)
  5. Rima Bandzinaitė-Latožienė (narė)
  6. Vilmantas Liorančas (narys)
  7. Linas Janušonis (narys)

 

Tauragės rajono savivaldybės tarybos

NEPRIKLAUSOMA FRAKCIJA „NEPARTINĖ TAURAGĖ“:

 

(pasiskelbė Tauragės rajono savivaldybės tarybos 2019 m. balandžio 24 d. posėdyje)

 

  1. Vidas Bičkus (frakcijos seniūnas)
  2. Sigitas Kancevyčius (frakcijos seniūno pavaduotojas)
  3. Eugenijus Margis (narys)
  4. Robertas Piečia (narys)

 

 

Tauragės rajono savivaldybės tarybos

LIETUVOS VALSTIEČIŲ IR ŽALIŲJŲ SĄJUNGOS FRAKCIJA:

 

(pasiskelbė Tauragės rajono savivaldybės tarybos 2019 m. gegužės 15 d. posėdyje)

 

  1. Kęstutis Balašaitis (frakcijos seniūnas)
  2. Jolanta Skrodenienė (frakcijos seniūno pavaduotoja)
  3. Virginija Eičienė (narė)

 

Tauragės rajono savivaldybės tarybos

TĖVYNĖS SĄJUNGOS-LIETUVOS KRIKŠČIONIŲ DEMOKRATŲ FRAKCIJA:

 

(pasiskelbė Tauragės rajono savivaldybės tarybos 2019 m. gegužės 15 d. posėdyje)

 

  1. Giedrė Stulginskienė (frakcijos seniūnė)
  2. Tomas Alijošius (frakcijos seniūno pavaduotojas)
  3. Raimondas Matemaitis (narys)


 Koalicijos programa 2019-2023 m.

Paskutinis atnaujinimas: 2019-09-02 13:48:45

 

MIESTAI PARTNERIAI