Tauragės rajono savivaldybės

Naujienos

Gegužės 27-ąją kviečiame mėgautis Poezijos pavasariu Tauragėje!

Poezijos pavasaris – kasmetinis tarptautinis poezijos festivalis, kuriame savo kūrybą skaito Lietuvos ir užsienio poetai, dalyvauja aktoriai, dainininkai, muzikantai, dailininkai. 58-asis tarptautinis festivalis „Poezijos pavasaris 2022“ 13 val. prasidės Pagramantyje, o nuo 18 val. visus tauragiškius ir miesto svečius kviečiame į Pilies kiemelį, kur savo kūrybą skaitys įvairūs autoriai. 

Pilies kiemelyje (esant prastam orui, renginys persikels į Viešąją biblioteką), savo kūrybą skaitys Lietuvos rašytoja, žurnalistė, poetė ir dramaturgė Laura Sintija Černiauskaitė, jaunieji poetai Paulius Norvila ir „Pirmosios knygos“ konkurso laimėtoja Laura Kromalcaitė, Lietuvos poetas, prozininkas, literatūros kritikas, vertėjas Benediktas Januševičius, dainas poetų eilėmis atliks Lietuvos teatro ir kino aktorius, režisierius, dainuojamosios poezijos koncertų organizatorius, dainų autorius ir atlikėjas Gediminas Storpirštis. Prie poezijos skaitymų, kaip visada, prisijungs ir tauragiškiai kūrėjai – Tauragės literatų klubo „Žingsniai“ narės Lina Astrauskienė, Justina Trilikauskienė, Iveta Skurvydienė ir Žalgirių gimnazijos moksleivė Kornelija Mikalauskaitė. Vakaro metu koncertuos Tauragės meno mokyklos ugdytiniai.

Birutės Baltrušaitytės viešoji biblioteka poezijos mylėtojus taip džiugina nuo 2001-ųjų metų, festivalį rengia Lietuvos rašytojų sąjunga ir Rašytojų klubas. „Poezijos pavasaris“ – didžiausias Lietuvoje literatūros renginys, kurio išvakarėse išleidžiamas naujų eilėraščių, poezijos vertimų ir esė apie literatūrą almanachas „Poezijos pavasaris“.

Renginį remia Tauragės rajono savivaldybė

Pasidalinkite
Scroll to Top