Tauragės rajono savivaldybės

Naujienos

Ekstremaliųjų situacijų komisijos ir Ekstremaliųjų situacijų operacijų centro narių susitikimas su Savivaldybės vadovais

Birželio 22 dieną savivaldybėje vyko Tauragės rajono savivaldybės Ekstremaliųjų situacijų komisijos ir Ekstremaliųjų situacijų operacijų centro narių susitikimas su Savivaldybės vadovais.

Savivaldybės meras Dovydas Kaminskas padėkojo visiems Ekstremaliųjų situacijų komisijos ir Ekstremaliųjų situacijų operacijų centro nariams už sunkų darbą, tarpusavio bendradarbiavimą, teisingų sprendimų priėmimą siekiant laiku suvaldyti koronaviruso plitimą rajone. ,,Laiku suvokę ligos grėsmę, vieni pirmųjų Lietuvoje ėmėmės reikalingų priemonių, kad užkirstumėme kelią pandemijai savivaldybės teritorijoje plisti“, teigė meras Dovydas Kaminskas.
Ekstremaliųjų situacijų komisijos pirmininkas, administracijos direktorius Modestas Petraitis taip pat dėkojo Komisijos bei Operacijų centro nariams už susitelkimą, darbą neskaičiuojant laiko viruso plitimui suvaldyti ir neigiamam poveikiui sumažinti, operatyvų ir greitą reikiamų priemonių įgyvendinimą.

Pasidalinkite
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on skype
Share on email
Share on print
Scroll to Top