Tauragės rajono savivaldybės

Naujienos

Eičiuose bendruomenė „Karšuva“ pradeda teikti bibliotekos, kultūrines ir aplinkos tvarkymo paslaugas

Tauragės rajono savivaldybės administracija atsižvelgdama į Valstybės pažangos strategiją „Lietuva 2030“ įgyvendina naują priemonę „Viešųjų paslaugų pirkimas iš nevyriausybinių ir bendruomeninių organizacijų“.

Siekiant sudaryti realias galimybes didesnį viešųjų paslaugų teikimą perduoti bendruomenėms, nuo kovo 1 dienos Eičių kaimo gyventojams bibliotekos, kultūrines ir aplinkos tvarkymo paslaugas teikia Eičių bendruomenė „Karšuva“.

„Įvertindami Eičių bendruomenės „Karšuva“ iniciatyvumą ir galimybes džiaugiamės, kad galime pradėti šį pilotinį projektą. Tikimės, kad bendruomenėms patikėdami teikti viešąsias paslaugas, ne tik stiprinsime organizacijas, bet ir suteiksime galimybę gyventojams būti dar atsakingesniems už savo kraštą“,– teigia Tauragės rajono savivaldybės mero pavaduotoja Virginija Eičienė.

Eičių bendruomenė „Karšuva“ džiaugiasi už įvertinimą ir įvairių sričių atsakomybių suteikimą. Bendruomenės tikslas – kurti idėjų ir sprendimų įgyvendinimą „iš apačios į viršų“ atstovaujant gyventojų norus.

„Bendraudami su bendruomenės nariais ir kaimo gyventojais išanalizuosime jų poreikius, norus ir vizijas aplinkos priežiūros, kultūrinės ir bibliotekos paslaugų srityse. Įtrauksime juos į idėjų ir sprendimų kūrimą, bei įgyvendinimą“,– sako bendruomenės pirmininkas Simas Gaidelionis.

 Tauragėje veikia daugiau nei 130 nevyriausybinių ir bendruomeninių organizacijų, kurių veiklai vykdyti savivaldybė skiria ne tik didelį finansavimą, bet ir rodo pasitikėjimą. Daugumai kaimo bendruomenių perduotos patalpos tapo moderniomis ir jaukiomis erdvėmis, atitinkančiomis bendruomenės narių poreikius. Mieste organizacijų veiklai perduotos Atviro jaunimo centro, Bendruomenių namų ir kt. patalpos.

2019 metais Tauragės rajono savivaldybei įteiktas „Auksinės krivūlės” apdovanojimas „Už bendradarbiavimą su Nevyriausybinėmis organizacijomis ir ambicingus planus šioje srityje”.

Pasidalinkite
Scroll to Top