Tauragės rajono savivaldybės

Naujienos

Aktualu Tauragės miesto, Taurų, Butkelių kaimo individualių namų gyventojams

Informuojame, kad nuo balandžio 1-osios keičiasi mišrių komunalinių atliekų surinkimo dažnis iš Tauragės miesto, Taurų, Butkelių individualių namų valdų. Mišrios komunalinės atliekos bus surenkamos ne kiekvieną, o kas antrą savaitę.

Sprendimas priimtas atsižvelgiant į tai, kad UAB „Tratc“ darbuotojai vykdydami komunalinių atliekų surinkimo ir tvarkymo stebėseną ir kontrolę pastebėjo, kad gyventojai neišstumia savo mišrių komunalinių atliekų konteinerių kiekvieną kartą pagal numatytą grafiką. Pasak Virginijaus Noreikos, vidutinis konteinerių aptarnavimo intensyvumus – 22 proc. Vertinant šiuos duomenis, tikėtina, kad mišrias komunalines atliekas renkant kas antrą savaitę, gyventojai išstums bent pusę maršrute priskirtų konteinerių.

Suretinus mišrių komunalinių atliekų konteinerių surinkimo iš minėtų individualių namų aptarnavimą taip pat bus mažinama aplinkos tarša ir tausojama infrastruktūra.

Gyventojai, kurie sukaupia didesnį kiekį mišrių komunalinių atliekų ir išveždavo savo konteinerį kiekvieną savaitę, turi galimybę pasikeisti konteinerį į didesnės talpos arba užsisakyti papildomą konteinerį. Daugiau informacijos telefonu (8 446) 71 872.

Atnaujintas grafikas

Pasidalinkite
Scroll to Top