Administracija

Administracinės paslaugos

Tauragės rajono savivaldybės administracinės paslaugos

Tauragės rajono savivaldybės administracija yra Tauragės rajono savivaldybės biudžetinė įstaiga. Ją sudaro struktūriniai padaliniai, į struktūrinius padalinius neįeinantys valstybės tarnautojai ir savivaldybės administracijos filialai – seniūnijos (savivaldybės administracijos struktūriniai teritoriniai padaliniai).
Priėmimas ir konsultavimas

8 700 11 220

Respublikos g. 2, Tauragė 72256

Darbo laikas:
I-IV: 8:00 val. - 12:00 val. ir 12:45 val.- 17:00 val.
V: 8:00 val. - 12:00 val. ir 12:45 val. – 15:45 val.

Informacija apie administracinę paslaugą

Užsienio valstybėje nutrauktos santuokos įtraukimas į apskaitą_V1

Lietuvos Respublikos piliečiai užsienio valstybės institucijoje įregistravę santuokos nutraukimą, privalo ją įtraukti į apskaitą Lietuvoje bet kurioje civilinės metrikacijos įstaigoje.

Užsienio valstybėje nutrauktos santuokos civilinės metrikacijos įstaigoje įtraukiamos į apskaitą sudarant santuokos nutraukimo įrašą, o jeigu vienas iš sutuoktinių yra miręs, – atkurtą santuokos sudarymo arba santuokos nutraukimo įrašą.

Asmuo prašymą raštu įtraukti į apskaitą užsienio valstybėje nutrauktą santuoką Tauragės rajono savivaldybės administracijos Bendrajam ir civilinės metrikacijos skyriui (Respublikos g. 2, Tauragė) gali pateikti atvykęs asmeniškai ar per atstovą, atsiųsti prašymą paštu ar per pasiuntinį, arba elektroniniais ryšiais: atsiųsti Bendrojo ir civilinės metrikacijos skyriaus darbuotojų elektroninio pašto adresais (jei yra galimybė identifikuoti pareiškėją), arba pateikti prisijungus per Metrikacijos ir gyvenamosios vietos deklaravimo  informacinę sistemą (MGVD) https://mgvdisisorinis.registrucentras.lt.

Duomenys apie sutuoktinius į arba santuokos nutraukimo įrašą perrašomi iš užsienio valstybės institucijos išduoto dokumento, patvirtinančio santuokos nutraukimą.

Scroll to Top