Administracija

Administracinės paslaugos

Tauragės rajono savivaldybės administracinės paslaugos

Tauragės rajono savivaldybės administracija yra Tauragės rajono savivaldybės biudžetinė įstaiga. Ją sudaro struktūriniai padaliniai, į struktūrinius padalinius neįeinantys valstybės tarnautojai ir savivaldybės administracijos filialai – seniūnijos (savivaldybės administracijos struktūriniai teritoriniai padaliniai).
Priėmimas ir konsultavimas

8 700 11 220

Respublikos g. 2, Tauragė 72256

Darbo laikas:
I-IV: 8:00 val. - 12:00 val. ir 12:45 val.- 17:00 val.
V: 8:00 val. - 12:00 val. ir 12:45 val. – 15:45 val.

Informacija apie administracinę paslaugą

Prašymo sudaryti santuoką priėmimas ir santuokos registravimas_V1

Ši paslauga apima prašymo sudaryti santuoką priėmimą, santuokos sudarymo įrašo surašymą. Prašymas sudaryti santuoką priimamas iš karto, o santuoka registruojama įstatymo nustatyta tvarka. Santuoka registruojama bet kuriame Civilinės metrikacijos skyriuje, sutuoktinių pasirinkimu. Santuoka registruojama praėjus ne mažiau kaip vienam mėnesiui nuo prašymo padavimo dienos. Gali būti leidžiama įregistruoti santuoką nepraėjus vienam mėnesiui, bet praėjus ne mažiau kaip dviem savaitėms nuo prašymo padavimo dienos dėl šių priežasčių: – norinčios susituokti moters nėštumo, – vieno iš norinčių susituokti asmenų sunkios ligos, – išvykimo į tolimojo plaukiojimo reisą ar atlikti karinės užduoties užsienio valstybėje ilgesniam negu trijų mėnesių laikotarpiui, – išvykimo į diplomatinę tarnybą.

 

Prašymą suteikti paslaugą asmenys pateikia asmeniškai atvykę į skyrių. Paslauga teikiama Tauragės rajono savivaldybės administracijos Bendrojo ir civilinės metrikacijos skyriuje, Respublikos g. 2, 72255 Tauragė.

 

Per MGVDIS (Metrikacijos ir gyvenamosios vietos deklaravimo informacinės sistemą) galite pateikti prašymą tik patikrinti duomenis, reikalingus santuokos prašymo pateikimui, taip pat sumokėti valstybės rinkliavą už santuokos įregistravimą. Prašymai patikrinti norinčių susituokti duomenis, prieš paduodant prašymą įregistruoti santuoką, pateikiami prisijungus prie Registrų centro Civilinės metrikacijos registro (https://www.registrucentras.lt/p/680). Atsakymas asmeniui pateikiamas atvykus į instituciją arba elektroniniu būdu

Scroll to Top