Administracija

Administracinės paslaugos

Tauragės rajono savivaldybės administracinės paslaugos

Tauragės rajono savivaldybės administracija yra Tauragės rajono savivaldybės biudžetinė įstaiga. Ją sudaro struktūriniai padaliniai, į struktūrinius padalinius neįeinantys valstybės tarnautojai ir savivaldybės administracijos filialai – seniūnijos (savivaldybės administracijos struktūriniai teritoriniai padaliniai).
Priėmimas ir konsultavimas

8 700 11 220

savivalda@taurage.lt

Respublikos g. 2, Tauragė 72256

Darbo laikas:
I-IV: 8:00 val. - 12:00 val. ir 12:45 val.- 17:00 val.
V: 8:00 val. - 12:00 val. ir 12:45 val. – 15:45 val.

Informacija apie administracinę paslaugą

Prašymo dėl vaiko priėmimo į Tauragės rajono mokyklų ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo grupes_V1

Paslauga yra nemokama ir teikiama asmenims, kurie nori pateikti prašymą dėl vaiko patalpinimo į Tauragės rajono mokyklų ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo grupes.

Prašymą suteikti paslaugą asmuo gali pateikti: tiesiogiai Respublikos g. 2 (1 aukštas, 116 kabinetas „Gyventojų priėmimas“), Tauragė, taip pat pareiškėjas gali parsisiųsti prašymo formą, ją užpildyti ir pristatyti paštu ar per pasiuntinį, pasirašytu elektroniniu laišku arba siunčiant paslaugos teikėjo elektroniniu adresu (jei yra galimybė identifikuoti pareiškėją).

Paslaugos suteikimo terminas iki 20 darbo dienų. Apie paslaugos suteikimą pareiškėjas informuojamas raštu, taip pat informaciją jis gali pasitikrinti adresu:  http://darzelis.taurage.lt/paieska

Scroll to Top