Administracija

Administracinės paslaugos

Tauragės rajono savivaldybės administracinės paslaugos

Tauragės rajono savivaldybės administracija yra Tauragės rajono savivaldybės biudžetinė įstaiga. Ją sudaro struktūriniai padaliniai, į struktūrinius padalinius neįeinantys valstybės tarnautojai ir savivaldybės administracijos filialai – seniūnijos (savivaldybės administracijos struktūriniai teritoriniai padaliniai).
Priėmimas ir konsultavimas

8 700 11 220

Respublikos g. 2, Tauragė 72256

Darbo laikas:
I-IV: 8:00 val. - 12:00 val. ir 12:45 val.- 17:00 val.
V: 8:00 val. - 12:00 val. ir 12:45 val. – 15:45 val.

Informacija apie administracinę paslaugą

Pažymos apie darbo stažą ir / arba pajamas išdavimas iš savivaldybės veiklos archyvo ir / arba likviduotų juridinių asmenų archyvo_V1

Paslauga teikiama asmenims, kuriems reikalingi duomenys darbo stažą bei gautas pajamas iš Savivaldybės administracijos veiklos archyvo ir / arba likviduotų juridinių asmenų archyvo. Išduodamos archyvo pažymos apie draudžiamąsias pajamas ir darbo stažą gyventojams senatvės pensijai skirti ar perskaičiuoti, našlių pensijai, netekto darbingumo pensijai, maitintojo netekus, deklaruojant turtą ir kitais atvejais. Prašymą suteikti paslaugą Asmuo gali pateikti: tiesiogiai Respublikos g. 2 (1 aukštas) 72255 Tauragė, taip pat pareiškėjas gali parsisiųsti prašymo formą, ją užpildyti ir pristatyti paštu ar per pasiuntinį, elektroniniu parašu pasirašytu elektroniniu laišku, siunčiant paslaugos teikėjo elektroniniu adresu (jei yra galimybė identifikuoti pareiškėją), arba elektroniniu būdu suradus atitinkamą administracinę paslaugą sąraše Elektroniniai valdžios vartai (e-paslaugos). . Archyvo pažyma išsiunčiama paštu, jeigu toks pageidavimas nurodytas prašyme, arba ji atsiimama Archyvų skyriuje.

Scroll to Top