Administracija

Administracinės paslaugos

Tauragės rajono savivaldybės administracinės paslaugos

Tauragės rajono savivaldybės administracija yra Tauragės rajono savivaldybės biudžetinė įstaiga. Ją sudaro struktūriniai padaliniai, į struktūrinius padalinius neįeinantys valstybės tarnautojai ir savivaldybės administracijos filialai – seniūnijos (savivaldybės administracijos struktūriniai teritoriniai padaliniai).
Priėmimas ir konsultavimas

8 700 11 220

Respublikos g. 2, Tauragė 72256

Darbo laikas:
I-IV: 8:00 val. - 12:00 val. ir 12:45 val.- 17:00 val.
V: 8:00 val. - 12:00 val. ir 12:45 val. – 15:45 val.

Informacija apie administracinę paslaugą

Ataskaitų iš vykdančių švietimo, kultūros, sporto, sveikatos, jaunimo ar kitus projektus priėmimas_V1

Ataskaitos teikiamos raštu, įgyvendinus projektus pagal švietimo, kultūros, sporto, sveikatos, jaunimo ar kitas programas/priemones (toliau – Priemonė).

Ataskaitos priimamos kasmet pagal Priemonių  vertinimo ir finansavimo tvarkos aprašuose nustatytus terminus, kurie būna paskelbti kartu su informacija apie paraiškų priėmimą,  projektų konkursų organizavimą, projektų vertinimą, finansavimą ir vykdymą savivaldybės interneto svetainėje www.taurage.lt.

Paslaugų gavėjai ataskaitas skelbimuose nustatytais terminais gali pateikti savivaldybės administracijai:

– tiesiogiai atvykę į įstaigą Priemonės koordinatoriui,

– elektroninio pašto adresu Priemonės koordinatoriui,

– prisijungę prie administracinių ir viešųjų elektroninių paslaugų portalo „Elektroniniai valdžios vartai“ www.epaslaugos.lt, per: Kvietimą paraiškų dėl lėšų skyrimo švietimo, kultūros, sporto, sveikatos, jaunimo ar kitiems projektams priėmimas,

– oficialiu savivaldybės administracijos elektroninio pašto adresu (jei yra galimybė identifikuoti ataskaitos teikėją) [email protected],

– atsiųsti paštu.

Scroll to Top