English
Spausdinti
Į pradžią El.paštas Svetainės žemelapis
TAURAGĖS RAJONO SAVIVALDYBĖ

Biudžetinė įstaiga
Respublikos g. 2, LT-72255 Tauragė
Tel.: (8 446) 62 813, 62 810
Faks. (8 446) 70 801
El. paštas savivalda@taurage.lt
Duomenys kaupiami ir saugomi
Juridinių asmenų registre,
kodas 188737457 

Lankytojų statistika:

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas

 

Gyventojams Verslininkams Turistams
| KAIMO SODYBOS TAURAGĖS RAJONE

Virginijos Dedūrienės kaimo turizmo sodyba ,,Griežpelkiai”

Griežpelkių I k., Lauksargių sen.,
73207 Tauragės r.
Tel.: 8 ( 446 ) 21 010
8 612 76 468
Faks. 8 ( 446 ) 21 011
El. p. info@griezpelkiai.lt 
www.griezpelkiai.lt

Sodyboje galėsite ne tik puikiai praleisti laiką, bet ir skaniai pavalgyti bei pasikaitinti rusiškoje pirtyje. Šalia esančioje parduotuvėje galima įsigyti maisto, ūkinių prekių bei žvejybos reikmenų. Sodybos kieme įrengtos vaikų žaidimų aikštelės, galima pajodinėti poniais. Sodyboje yra mikrofonas, garso sistema, DVD ir MP3 formatų grotuvai.

Muziejus

Sodyboje veikia tautodailininko Antano Bagdono muziejus. Jame galite išvysti įvairių menininko darbų.

Muziejaus lankymas yra nemokamas.


 

Vaidoto Globio kaimo turizmo sodyba

Antšunijų k., Mažonų sen., Tauragės r. sav.
Tel. (8 446)  41 800
Mob.: 8 699  81 002
El. p. info@globepark.lt
www.globepark.lt

Tauragės rajone šalia Šunijos, Pagramančio regioninio parko pakraštyje, įsikūrusi Vaidoto Globio sodyba. Natūrali gamta, miško tyla, gaivus ir tyras oras, dvelkiantis ramybe, vilioja atvykti visus pavargusius nuo miesto triukšmo. Sodyboje galima švęsti įvairias šventes, rengti konferencijas ir mokymus, žaisti tinklinį, biliardą ar smiginį, pramogauti gamtoje: maudytis Šunijoje, kur plaukioja upėtakiai, keliauti po Pagramančio regioninio parko tankynes, slidinėti, grybauti, uogauti, žvejoti, gėrėtis tekančia saule, galima pamatyti stirnas, šernų bandas ir lapes. Sodyboje įrengtos Sūpynės, lauko pavėsinė ir laužavietė sukvies visus turiningai praleisti laisvalaikį.


 

Danutės Užvalakienės kaimo turizmo sodyba

Dunokų k., Tauragės sen., Tauragės r. sav.
Mob.: 8 674  20 420,  8 699  84 244
El. p. vytautasuz@yahoo.com

Natūralios gamtos prieglobstyje, sodyboje prie tvenkinio galima pailsėti, šauniai praleisti laisvalaikį, organizuoti susitikimus, seminarus, švęsti įvairias šventes (pokylių salė talpina 50 žmonių). Sodyboje įrengtos 3 lauko pavėsinės, lauko židiniai, sūpynės, žaidimų aikštelės. Sodyboje jaukiai įrengti svečių kambariai, vasaros metu galima poilsiauti su palapinėmis arba apsigyventi lauko nameliuose.  Jūsų paslaugoms – rusiška, suomiška pirtys. Galima žaisti biliardą, stalo tenisą, žvejoti, grybauti bei uogauti ar šiaip pasidžiaugti gamtos ramybe.

 


 

Rolando Radzevičiaus kaimo sodyba ,,Medžioklės ragas"

Pušų g. 1, Mažonų k., Tauragės r.
Tel.: 8 446 41 885
mob: 8 698 87 937
El.p.: barasragas@gmail.com 

Tauragės rajone, netoli Pagramančio regioninio parko, nuostabios gamtos apsuptyje galima pasigrožėti stirnomis, fazanais ir medžioklės trofėjų kolekcija, sodyboje yra kavinė su europietiška virtuve, siūlome paragauti patiekalus iš žvėrienos. Čia galite pasimėgauti rusiška pirtimi yra lauko pavėsinės, vaikų žaidimų aikštelės, uždara automobilių stovėjimo aikštelė. Sodybos lankytojai apgyvendinami svečių namuose (iki 25 žmonių). Organizuojami banketai, konferencijos, seminarai, gedulingi pietūs, klasės susitikimai, vestuvės, krikštynos, įvairūs jubiliejai. Teikiamos papildomos paslaugos kaip maistas į namus ir organizuojami banketai užsakovo patalpose.


 

Vytauto Bamšo kaimo sodyba

72197 Bernotiškės 3, Gaurės sen., Tauragės r. sav.
Tel: 8 699 26 702
Mob. 8 689 88 812
El. paštas: ebamsiene@gmail.com
http://bamso.weebly.com

Sodyboje Jūs galite mėgautis sauna, rusiškos pirties malonumais, paplaukioti baseine bei atpalaiduoti kūną masažinėmis vandens srovėmis. Jūsų patogumui - 2 salės: 50 ir 80 vietų - vestuvių, seminarų ar šeimos švenčių organizavimui. Siūloma indų nuoma, yra virtuvė su įranga, taip pat galima užsakyti maitinimą. Aktyvaus poilsio mėgėjams - teniso stalas bei futbolo aikštelė.

 

 

 Virginijos Jankauskienės kaimo sodyba

Meistrų g. 9, Norkaičių k., Tauragės r.
Tel. 8 614 31 711
El. p. sveiki@jankauskusodyba.lt
www.jankauskusodyba.lt

 

Norkaičių kaime įsikūrusioje Jankauskų puoselėjamoje kaimo sodyboje visada laukiami svečiai. Joje galima pasigrožėti, kuriamu unikaliu skulptūrų parku, kuris darniai įsilieja į sodybos aplinką, tapdamas neatskiriama kraštovaizdžio dalimi. Parko akcentas - aukščiausia Lietuvoje iš vientiso ąžuolo išdrožta skulptūra – „Vėjas“, patekusi į Lietuvos rekordų knygą.

Nuostabioje aplinkoje galima surengti šventes, rengti konferencijas ar seminarus. Taip pat jūsų patogumui įrengti jaukūs poilsio kambariai. Vasaros vakarus malonu praleisti lauko pavėsinėse, padabintais medžio drožiniais, o žiemą, kai norisi bent dalelės vasaros šilumos, galima pasimėgauti pirties malonumais, išbandyti lauko kubilo kaitrą ar atsipalaiduoti sūkurinėje vonioje.Kviečiame išbandyti jėgas naujuose teniso kortuose, krepšinio bei tinklinio aikštelėse. Iki susitikimo pas mus!


 

Algirdo Valinčiaus kaimo sodyba

 

Ežeruonos g. 7, Taurai, Tauragės r. sav. LT-72139
Mob. tel.: + 370 616 03 323; + 370 616 14 989
Tel. / fax. + 370 446 59 765
El. p.:
valinciusodyba@gmail.com
www.valinciusodyba.com  

 

Tauragės miesto pakraštyje, Taurų kaime, šalia miško yra įsikūrusi Alvyros ir Algirdo Valinčių sodyba, teikianti kaimo turizmo paslaugas. Kruopščiai sutvarkyta sodybos aplinka, išpuoselėti augalai, medžio drožybos ir kalvystės kūriniai – tikra atgaiva ne tik miestiečio, bet ir kaimo žmogaus akiai.

Karštą vasaros dieną galėsite atsigaivinti dideliuose tvenkiniuose, šokinėti nuo nardyklos, paplaukioti medine valtele. Sodybos pavėsinėse smagu pavakaroti su draugais, laužavietėje ar kepsninėje pasikepti mėsytės. Pirčių mėgėjams siūlome rusišką pirtį ir kubilą, stovintį ant tvenkinio kranto. Pokylių salės paruoštos priimti iki 50 svečių. Po linksmos šventės svečiai čia pat galės ir pailsėti. Lovų užteks visiems!

Taip pat teikiamos ir apgyvendinimo paslaugos. Vienu metu galime apgyvendinti iki 35 žmonių. Vietos rasime ne tik firmų darbuotojams, bet ir jų technikai parkuoti. Gyventojų patogumui įrengta darbinių rūbų džiovykla, virtuvės, dušai ir san. mazgai.

Sodybos kaimynystėje įsikūręs Taurų nuotykių parkas, siūlantis įvairias pramogas ir aktyvų poilsį. Aktyviai pailsėti greitu metu galėsite ir Valinčių sodyboje.

 


 

Edmundo Čapo kaimo sodyba

Alijošiškės k., Tauragės r.
Tel. 8 611 46 532
edrite@gmail.com


„Svečių pastogė“

Verslininkų g. 3, Taurų k., Tauragės r.
Tel. 8 644 46 566
El.p. info@sveciupastoge.lt
www.sveciupastoge.lt

Svečių namuose įrengti 5 erdvūskambariai 18 miegamųjų vietų, jaunavedžių kambarys. Pas mus svečias ras viską: naujai įrengtus kambarius, rusišką pirtį su baseinu, pokylių salę. Jauki priemiesčio ,,Svečių pastogė” pasiruošusi priimti iki 70 žmonių.

 Vitkų kaimo sodyba „Laimės ratas“

Keterių k., Skaudvilės sen., Tauragės r.
Tel. 8 600 24 029
El.p. vitku.sodyba@gmail.com
www.laimės-ratas.lt

 

Čia rasite naują dviejų aukštų rąstinį namą su didele terasa po stogu ir pirtimi.  Pirmame aukšte jauki salė-priepirtis, laisvai talpinanti 20 žmonių, minivirtuvėlė, WC, dušas ir pirtelė. Namo antrame aukšte yra 20 miegamų vietų su patalyne (klientui norint, jis gali atsivežti savo patalynę ar miegmaišį).
Paskutinį kartą informacija atnaujinta:

2014-06-16 13:19:21

 

Meras
 
 
Tauragės rajono meras
Pranas Petrošius

|

Mano paskyra


 


 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

© Visos teisės saugomos. El. p. inform@taurage.lt.

Kopijuoti ir platinti www.taurage.lt skelbiamą informaciją be autorių sutikimo draudžiama
Svetainę sukūrė  Idamas. Panaudotas SmartWeb

Į puslapio viršų (Left Alt+Z+Enter)