English
Spausdinti
Į pradžią El.paštas Svetainės žemelapis
TAURAGĖS RAJONO SAVIVALDYBĖ

Biudžetinė įstaiga
Respublikos g. 2, LT-72255 Tauragė
Tel.: (8 446) 62 813, 62 810
Faks. (8 446) 70 801
El. paštas savivalda@taurage.lt
Duomenys kaupiami ir saugomi
Juridinių asmenų registre,
kodas 188737457 

Lankytojų statistika:

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas

 

Gyventojams Verslininkams Turistams
| Naujienos
2014-08-22 |

Gerbiami Tauragės krašto žmonės,

Rugpjūčio 23 dieną visa Lietuva minės Baltijos kelio 25-ąsias metines. Prieš  25 metus, 1989-ųjų metų rugpjūčio 23-iąją, dar būdami pavergti sovietų, sustojome į gyvą grandinę, nusidriekusią nuo Vilniaus iki Talino, deginome žvakes ir kėlėme juodais kaspinais perrištas trispalves, simbolizuojančias mūsų tautos nelaisvę. Baltijos kelyje stovėjome kartu su kitais Lietuvos, Latvijos, Estijos žmonėmis, kad parodytume pasauliui savo siekį išsilaisvinti iš okupacijos.

Rytoj, rugpjūčio 23-iąją, švęsdami išsivadavimą kartu su visos Lietuvos žmonėmis ir mes, tauragiškiai, vėl skubėsime į šį kelią, suprasdami, kad  visi – ir tie, kurie stovėjo Baltijos kelyje, ir tie, kurie tik iš pasakojimų, dokumentinės medžiagos ar vadovėlių apie jį žino, privalome iš naujo mokytis tuomet mus sutelkusių pamokų ir suprasti, kad tikroji laisvė neįmanoma be kiekvieno mūsų indėlio į ją, kad tik drauge įveiksime visus sunkumus, iššūkius ir problemas.

Nuoširdžiai dėkodamas visiems tauragiškiams dalyvavusiesiems ir dalyvausiantiems Baltijos kelyje už laisvės sampratos ir jausmo išaukštinimą, kviečiu kraštiečius dalyvauti Baltijos kelio sąšaukoje ir perduoti per rankas Baltijos kelio knygą, kurioje galėsime įrašyti palinkėjimus ateinančioms kartoms.

Sveikinu visus Baltijos kelio 25-ųjų metinių proga ir linkiu toliau kaip ir prieš dvidešimt penkerius metus vieningai eiti šiuo keliu, prisimenant, kad tikroji laisvė neįmanoma be Baltijos kelyje sušvitusių vertybių ir jame išmoktų pamokų.

Savivaldybės meras                                          Pranas Petrošius  ;

2014-08-22 | PAMINĖTAS BATALIONO GIMTADIENIS

Rugpjūčio 21 dieną Lietuvos didžiojo kunigaikščio Kęstučio mechanizuotajame pėstininkų batalione paminėtas bataliono 22 metų gimtadienis. Renginyje dalyvavo Savivaldybės mero pavaduotojas Silverijus Statkus, kuris pasveikino karius gimtadienio proga bei padėkojo bataliono vadui majorui  Dainiui Pašvenskui už nuoširdų bendradarbiavimą. Renginio metu buvo atsisveikinta su bataliono vadu majoru Dainiumi Pašvensku, kuris išvyksta tarnauti į Vilnių, paskatinti tarnyboje pasižymėję kariai.

2014-08-22 | MIESTO MOKYKLOS PASIRUOŠUSIOS NAUJIEMS MOKSLO METAMS

Rugpjūčio 20 dieną Savivaldybės meras Pranas Petrošius, mero pavaduotojas Silverijus Statkus, Švietimo skyriaus vedėjas Egidijus Šteimantas bei laikinai einanti Maisto ir veterinarijos tarnybos viršininko pavaduotojo pareigas Lina Mėlinienė lankėsi miesto ugdymo įstaigose. Vizito metu apžiūrėta ir domėtasi, kaip mokyklos parengtos mokslo metams.

2014-08-21 | UAB TAURAGĖS ŠILUMOS TINKLAI INFORMUOJA
2014-08-21 | 2014 M. RUGPJŪČIO 27 D. 10.00 VAL. ŠAUKIAMAS TAURAGĖS RAJONO SAVIVALDYBĖS TARYBOS POSĖDIS
2014-08-19 | SAVIVALDYBĖS VADOVAI LANKĖSI ĮMONĖJE

Rugpjūčio 14 dieną UAB  ,,Kristensen & Kristensen” lankėsi savivaldybės vadovai: meras Pranas Petrošius, mero pavaduotojas Silverijus Statkus, administracijos direktorius Algirdas Mosėjus, mero patarėja Rita Grigalienė.

2014-08-19 | ATIDARYTA VAIKŲ IR JAUNIMO VASAROS STOVYKLA

Rugpjūčio 18 dieną Lietuvos didžiojo kunigaikščio Kęstučio mechanizuotame pėstininkų batalione atidaryta Tauragės apskrities 7-osios šaulių rinktinės jaunųjų šaulių organizuojama stovykla vaikams ir jaunimui. Kartu su vaikais iš Tauragės rajono savivaldybės čia stovyklaus vaikai iš Ukrainos.

2014-08-19 | TAURAGĖJE LANKĖSI DELEGACIJA IŠ VEIMARO

Rugpjūčio 18 dieną Tauragėje lankėsi delegacija iš Veimaro (Vokietija). Delegacija, kurioje Veimaro meras Christoph Schwind, draugijos ,,Veimaro piliečių kelionės po Europą“ pirmininkas Helmut Buttner, šios draugijos kelionių organizatorius Hartmut Eckhardt, bei dar apie 200 Veimaro atstovų, tarp kurių ir šio miesto Rotary klubo nariai, Tauragėje buvo sutikti svetingai.

2014-08-18 | KVIEČIAME TAURAGIŠKIUS PRISIJUNGTI PRIE ,,BALTIJOS KELIO SĄŠAUKOS“


2014-08-18 | TAURAGĖS RAJONO SAVIVALDYBĖS MERO DARBOTVARKĖ
2014-08-14 | TAURAGĖJE LANKĖSI SOCIALINĖS APSAUGOS IR DARBO VICEMINISTRAS

Rugpjūčio 13 dieną Tauragėje lankėsi socialinės apsaugos ir darbo viceministras Algirdas Šešelgis, Socialinės aprėpties departamento direktorės pavaduotoja Violeta Murauskaitė.

Susitikimų savivaldybėje ir Tauragės neįgaliųjų reabilitacijos centre metu buvo kalbama apie šio centro teikiamų paslaugų tęstinumą po Adakavo socialinės globos namų bei Tauragės neįgaliųjų reabilitacijos centro reorganizacijos (nuo šių metų lapkričio 19 d. Tauragės neįgaliųjų reabilitacijos centras veiklą tęs kaip Adakavo socialinės globos namų padalinys), atsakyta į bendruomenei rūpimus klausimus.

2014-08-13 | PROGRAMOS DALYVIAI LANKĖSI SAVIVALDYBĖJE

Rugpjūčio 11 dieną Savivaldybėje lankėsi Pagramančio pagrindinės mokyklos mokiniai, lydimi direktoriaus pavaduotojos Danutės Šerpytytės bei mokytojos Linos Zemeckienės. Įgyvendinant vaikų vasaros poilsiui organizuoti programą „Keliauk, pažink, patirk atradimo džiaugsmą“, šios mokyklos mokiniai dalyvauja pažintinėse ekskursijose, susitikimuose.

2014-08-12 | SUSITIKIMAS SU APLINKOS MINISTRU
2014-08-12 | KRAŠTIEČIŲ ŠVENTĖ GAURĖJE ,, SUGRĮŽK Į TĖVIŠKĘ‘‘

Savaitgalį Gaurėje vyko jau tradicinė – 18-oji miestelio šventė ,,Sugrįžk į tėviškę“, kurioje dalyvavo gausus būrys  Gaurės seniūnijos gyventojų bei svečių.

Į šventę atvyko jos dalyvius sveikino Tauragės rajono savivaldybės mero pavaduotojas Silverijus Statkus, Seimo nario Dariaus Petrošiaus padėjėjas Povilas Gargasas, Gaurės seniūnas Vidmantas Skirius.

2014-08-08 | TAURAGĖS MAUDYKLŲ VANDENS TYRIMAI
2014-08-08 |


2014-08-08 | SUGRĮŽĘ KRAŠTIEČIAI DŽIAUGĖSI TĖVIŠKE

Lomiuose šurmuliavo šeštoji tradicinė kraštiečių šventė. Kartu buvo paminėtas bendruomenės gyvavimo dešimtmetis.

2014-08-07 | PAGRAMANČIO MIESTELIS PAMINĖJO 460 JUBILIEJŲ

Pagramančio miestelio 460 jubiliejaus paminėjimo renginiai vyko dvi dienas. Rugpjūčio 1 dieną renginys prasidėjo ekskursija po Pagramančio regioninį parką. Vėliau kultūros namuose buvo galima apžiūrėti foto parodą „Pagramantis vakar, šiandien ir rytoj“ Pagramančio bibliotekos vedėja Virgina Bartušienė pristatė knygą „Pagramančio krašto amatų ir kultūros vertybių puoselėtojai“. Pirmos dienos pabaigai visus nuotaikingai pralinksmino Batakių bibliotekos skaitytojų teatras, kuris suvaidino Lietuvišką komediją pagal Juozą Grušą.

2014-08-06 |


Skrajutė
parsisiųsti >>;

2014-08-04 | UAB TAURAGĖS ŠILUMOS TINKLAI INFORMUOJA
2014-07-30 | INFORMACIJA APIE PROJEKTO „TAURAGĖS RAJONO DIRBTINIŲ VANDENS TELKINIŲ AVARINĖS BŪKLĖS HIDROTECHNIKOS STATINIŲ REKONSTRUKCIJA“ ATLIEKAMUS TYRINĖJIMO–PROJEKTAVIMO DARBUS
2014-07-28 | TAURAGĖS MAUDYKLŲ VANDENS TYRIMAI
2014-07-25 | GYVENTOJŲ APKLAUSOS TYRIMO REZULTATAI
2014-07-17 | IŠVYKSTANTIEMS STUDIJUOTI JAUNUOLIAMS BŪTINA PASIRŪPINTI SVEIKATOS DRAUDIMU
2014-07-14 | SVARBU ŽINOTI BŪSIMIESIEMS TĖVELIAMS IR JAUNUOLIAMS
Archyvas
Daugiau
| Naujienų prenumerata

 

Meras
 
 
Tauragės rajono meras
Pranas Petrošius

|

Mano paskyra


 


 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

© Visos teisės saugomos. El. p. inform@taurage.lt. Į puslapio viršų (Left Alt+Z+Enter)