Renginių kalendorius
Rugsėjis
    2019     
M A T K Pn Š S
26272829303101
02030405060708
09101112131415
16171819202122
23242526272829
30010203040506
Renginiai
Ralis "Aplink Lietuvą 2019"
2019-09-14 09:30 
Vieta:  Jūros ir Vytauto gatvių sankirtoje
Nemokamos treniruotės
2019-09-16 17:00 
Vieta:  Tauragės bendruomenių namai, Vytauto g. 141
Nemokami užsiėmimai
2019-09-16 17:30 
Vieta:  Visuomenės sveikatos biuras, Prezidento g. 7
Filmas "Pūkuota Šnipė"
2019-09-16 18:00 
Vieta:  Tauragės kultūros rūmuose
Nemokamos treniruotės
2019-09-16 19:00 
Vieta:  Dapkiškių kultūros namai, Pilaitės g. 5, Dapkiškių kaimas
Naujienos
Tauragės krašto muziejus „Santaka“ tapo moderniu visuomenės laisvalaikio centru

Tauragės krašto muziejus „Santaka“ pasitikdamas savo 30 – metį atvėrė modernizuotas visuomenės laisvalaikio erdves. Rugsėjo 12-ąją Tauragės pilies kiemelyje vykusio iškilmingo renginio metu paskelbta tris metus vykusios modernizacijos pabaiga, padėkota projekto rengėjams ir kuratoriams, rėmėjams, darbuotojams ir visiems, prisidėjusiems prie šio projekto įgyvendinimo.

Plačiau >>
Mažinkime savižudybes kartu!

Tauragės rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuras trečius metus iš eilės organizuoja dviračių žygį, skirtą paminėti Pasaulinę savižudybių prevencijos dieną. Tradiciškai pasirinktas 15 kilometrų šeimai draugiškas maršrutas - nuo Tauragės bažnyčios skverelio iki Konvencijos obelisko. Džiugu, kad kasmet dalyvių skaičius vis didėja, šiemet perkopė du šimtus, dar daugiau nei 30 mokinių ir mokytojų dalyvavo dviračių žygyje Skaudvilėje. Dalyvių amžius - nuo darželinukų iki garbingo amžiaus senjorų.

Plačiau >>
Š. m. rugsėjo 18 d. 10.00 val. šaukiamas Tauragės rajono savivaldybės tarybos posėdis

Š. m. rugsėjo 18 d. 10.00 val. šaukiamas Tauragės rajono savivaldybės tarybos posėdis. Tarybos posėdžio medžiaga skelbiama: TEISINĖ INFORMACIJA → TEISĖS AKTŲ PROJEKTAI → TARYBOS SPRENDIMŲ PROJEKTAI.

Plačiau >>
Žemaičių dienoje Vilniuje – ir Tauragės kultūros centro Lengvosios muzikos orkestro pasirodymai

Minint Žemaitijos metus, rugsėjo 14 d. Vilniuje organizuojama Žemaičių diena. Nuotaikingoje šventėje, kuri šiemet sutampa ir su tradicine Tautų muge, bus galima pasižvalgyti, paskanauti, susipažinti ne tik su Žemaitijos, bet ir su įvairių tautų tradicijomis. Turiningoje programoje – ir Tauragės kultūros centro Lengvosios muzikos orkestro pasirodymai.

Plačiau >>
Informacija dėl kompensacijų

Padidėjus asmenų, besikreipiančių dėl būsto šildymo išlaidų, geriamo vandens išlaidų ir karšto vandens išlaidų kompensacijų, srautui bei taupant klientų laiką, Tauragės rajono savivaldybės administracijos Socialinės paramos skyrius informuoja, kad nuo 2019 m. rugsėjo 17 d. pradedama Tauragės miesto gyventojų išankstinė registracija prašymams dėl būsto šildymo išlaidų, geriamo vandens išlaidų ir karšto vandens išlaidų kompensacijų pateikti.

Plačiau >>
Kviečiame dalyvauti Lietuvos Respublikos Konstitucijos egzamine

Lietuvos Respublikos Konstitucijos egzaminas – jau 13-tą kartą vykstanti visuotinė teisinių žinių patikrinimo akcija.Egzamine kviečiami registruotis ir dalyvauti visi Lietuvos žmonės, mylintys savo šalį ir norintys dar geriau išmanyti pagrindinį Lietuvos įstatymą – Konstituciją.

Plačiau >>
Plėtros, investicijų ir turto valdymo skyriaus pakaitine vyriausiąja specialiste pradėjo dirbti Vaida Petrauskienė

Rugsėjo 9 d. Tauragės rajono savivaldybės administracijoje Plėtros, investicijų ir turto valdymo skyriaus specialisto pareigas pradėjo eiti Vaida Petrauskienė. Specialistė bus atsakinga už prekių, paslaugų ir darbų viešųjų pirkimų organizavimą.

Plačiau >>
Jūsų patogumui – naujas Savivaldybės numeris 8 700 11 220

Tauragės rajono savivaldybės administracija, siekdama gerinti piliečių informuotumą, įdiegė naują telefono numerį – 8 700 11 220, kuriuo paskambinus bus suteikta visa su savivaldybės administracijos darbuotojų atliekamomis funkcijomis susijusi aktuali informacija.

Plačiau >>
Tauragiškių ketvertukas pasveikintas su ketvirtuoju gimtadieniu

Rugsėjo devintąją Tauragės rajono savivaldybėje linksmai šurmuliavo savo gimtadienį švenčiančios mažosios tauragiškės. Į savivaldybę ketvertuką auginančios mamos Linos Strangienės atlydėtas mažąsias tauragiškes su ketvirtuoju gimtadieniu pasveikino Tauragės rajono savivaldybės mero pavaduotoja Virginija Eičienė.

Plačiau >>
Tauragės delegacija – Lutsko 934-ųjų miesto įkūrimo metinių šventėje

Š. m. rugsėjo 6-8 dienomis Tauragės rajono savivaldybės mero pavaduotoja Virginija Eičienė kartu su delegacija lankėsi Ukrainoje, Lutsko mieste. Oficialaus vizito metu dalyvauta šventiniuose renginiuose, susitikta su miesto vadovais. Nuotaikingais pasirodymais Tauragę atstovavo ir mūsų krašto meno kolektyvai.

Plačiau >>
Duris atveria atnaujintas Tauragės krašto muziejus „Santaka“

Pasitikdamas savo 30-metį, Tauragės krašto muziejus „Santaka“ po modernizacijos atveria atnaujintas gamtos, istorijos ir etnografijos ekspozicijas, „Amžių“ išmanųjį bokštą bei eksponatų fondus.

Plačiau >>
Savivaldybė kviečia naudotis skaitmeninių knygų biblioteka

Nuo š. m. rugsėjo Tauragės rajono savivaldybės administracija įgyvendina projektą, kurio metu visiems rajono mokytojams, mokiniams ir tėveliams bus suteikta galimybė naudotis „Vyturio leidyklos“ skaitmeninių knygų biblioteka, kurioje daugiau kaip 300 knygų vaikams ir jaunimui.

Plačiau >>
Bendruomenes vienijančiame „Fluxus“ festivalyje aktyviai dalyvauja ir tauragiškiai

Šiandien, rugsėjo 6 d., patys aktyviausi Tauragės bendruomenių atstovai dalyvauja Kaune vykstančiame „Fluxsus“ festivalio bendruomenių forume. Forumas skirtas visiems, kurie nori ar jau veikia bendruomenėse, domisi meninių ir kūrybinių bendruomeninių procesų kuravimu ar bendruomeniniais menais.

Plačiau >>
Pritarta sprendimui švenčių metu nebenaudoti plastikos gaminių

Sekdama ES nurodymus, Tauragės rajono savivaldybės taryba patvirtino naują rajono renginių tvarką. Pagal ją nuo kitų metų bus draudžiama naudoti plastikinius indus masinėse šventėse ir renginiuose.

Plačiau >>
Su svečiais iš Vokietijos aptartos jaunimo politikos aktualijos

Š. m. rugsėjo 3 d. Tauragės rajono savivaldybėje lankėsi svečiai iš Vokietijos: Brandenburgo žemės jaunimo reikalų koordinatoriai, Švietimo, jaunimo ir sporto ministerijos atstovai, jaunimo organizacijų sąjungos vadovai. Vizito metu aptartos Lietuvos ir Vokietijos jaunimo politikos aktualijos.

Plačiau >>
Tauragės rajono savivaldybėje akredituotos ir planuojamos vykdyti 2019-2020 m. m. Neformaliojo vaikų švietimo programos (NVŠ ir FŠPU)

Mokinių tėvai (globėjai) ir patys mokiniai gali kreiptis žemiau nurodytais kontaktais dėl dalyvavimo NVŠ programose, kurios vykdomos Tauragės r.  savivaldybėje.

Plačiau >>
Atlikti melioracijos statinių Taurų gyvenvietėje remonto darbai

Informuojame, kad 2019 m. rugpjūčio 28 d. užbaigti projekto  „Tauragės rajono Tauragės seniūnijos melioracijos statinių Taurų gyvenvietėje remontas“ darbai – užtikrintas tinkamas vandens nuvedimas iš Ežeruonos ir Staiginės gatvių.

Plačiau >>
Skelbiami elektroniniai nekilnojamojo turto vieši aukcionai

Tauragės rajono savivaldybės administracija skelbia elektroninius nekilnojamojo turto viešus aukcionus, kurie vyks 2019 m. rugsėjo  19 d. – 2019 m. spalio 14 d.

Plačiau >>
Naujas mokyklinis autobusiukas – Žygaičių gimnazijai

Prieš startuojant naujiems mokslo metams, Vilniuje, Katedros aikštėje, iškilmingai mokykloms perduoti 47 nauji geltonieji autobusiukai. „Iveco Daily“ markės automobilis skirtas ir Tauragės r. Žygaičių gimnazijai.

Plačiau >>
Tauragės rajono savivaldybės mero patarėjos pareigas pradėjo eiti Jurgita Choromanskytė

Š. m. rugsėjo 3 dieną Tauragės rajono savivaldybės mero patarėjos pareigas pradėjo eiti Jurgita Choromanskytė.

Plačiau >>
Pradėjo veikti pirmosios elektromobilių įkrovos stotelės Tauragėje

Tauragės rajono savivaldybės kieme praėjusią savaitę baigti elektromobilių įkrovos stotelės montavimo darbai. Stotelėmis nemokamai galės naudotis visi norintys tauragiškiai ir miesto svečiai.

Plačiau >>
Dovana tauragiškiams – įspūdinga mokslo metų pradžios šventė

Šiemet jau penktą kartą Tauragėje surengta linksma, išradinga ir įspūdinga mokslo metų pradžios šventė, sukvietusi didžiulę minią tauragiškių.

Plačiau >>
Tarybos posėdžio metu priimti sprendimai 28 klausimais

Š. m. rugsėjo 3 d. Tauragės rajono savivaldybės didžiojoje salėje vyko tarybos posėdis, kurio metu priimti sprendimai 28 klausimais – patvirtinti mokymo įstaigų nuostatai, priešmokyklinio ugdymo organizavimo modelių ir priešmokyklinio ugdymo grupių sąrašas, pakeisti renginių, vykstančių viešosiose vietose, organizavimo tvarkos aprašai, priimti sprendimai kitais rajono gyventojams aktualiais klausimais.

Plačiau >>
Tauragėje – legendinės atlikėjos Gintarės Jautakaitės koncertas

Legendinė atlikėja Gintarė Jautakaitė iš JAV atvyksta į Lietuvą, kur surengs išskirtinį savo koncertą ir Tauragės džiazo festivalyje. Gintarė yra tauragiškė, kuri po daugelio metų sugrįžta į Tauragės kultūros rūmus su savo koncertu! Vizito mūsų mieste metu, viešnia susitiko su rajono  ir kultūros įstaigų vadovais, pasidžiaugė pagražėjusiu miestu.

Plačiau >>
Tauragės rajono savivaldybė Mokslo ir žinių dienos proga visus mokinius ir mokytojus nudžiugino dovanomis

Šiandien Tauragės rajono savivaldybės ugdymo įstaigose prasidėjo nauji mokslo metai. Mokiniai, jų tėveliai, mokytojai skubėjo į mokyklas, gimnazijas, lopšelius-darželius. Kuo didesnio noro sužinoti, išbandyti, patirti visiems linkėjo rajono savivaldybės  ir mokyklų vadovai, kiti šventės svečiai.

Plačiau >>
Tauragės rajono maudyklose vandens kokybė atitinka nustatytą normą – maudytis galima

2019 metų rugpjūčio 28 dieną Nacionalinės visuomenės sveikatos priežiūros laboratorijos Klaipėdos skyriaus specialistai paėmė Jūros upės, Draudenių ežero, Balskų, Keramikos, Skaudvilės tvenkinių vandens mėgininius bei atliko mikrobiologinius tyrimus.

Plačiau >>
Susitikime aptartos švietimo aktualijos besiruošiant naujiems mokslo metams

Prieš prasidedant naujiems mokslo metams Tauragės rajono savivaldybėje vyko susitikimas, kuriame Savivaldybės meras Dovydas Kaminskas kartu su Švietimo skyriaus atstovais aptarė Švietimo įstaigų pasiruošimą naujiems mokslo metams.

Plačiau >>
„Lietuvos draudimas“ apdraudė mūsų rajono moksleivius ir padovanojo liemenes – 20-tą kartą vyksta akcija „Apsaugok mane“

Ilgiausiai šalyje gyvuojanti socialinės atsakomybės akcija „Apsaugok mane“ šiemet pasitinka 20-tą rudenį. Visoje Lietuvoje, o taip pat ir Tauragės rajono savivaldybėje, rugsėjis skelbiamas saugaus eismo mėnesiu.

Plačiau >>
Darbuotojų poreikis Tauragės švietimo įstaigose 2019/2020 mokslo metams

2019/2020 mokslo metams Tauragės rajono švietimo ir ugdymo įstaigose reikalingi įvairių specialybių mokytojai ir kiti darbuotojai.

Plačiau >>
Š. m. rugsėjo 3 d. 10.00 val. šaukiamas Tauragės rajono savivaldybės tarybos posėdis

Š. m. rugsėjo 3 d 10.00 val. šaukiamas Tauragės rajono savivaldybės tarybos posėdis. Tarybos posėdžio medžiaga skelbiama: TEISINĖ INFORMACIJA→TEISĖS AKTŲ PROJEKTAI→TARYBOS SPRENDIMŲ PROJEKTAI  http://www.infolex.lt/taurage/Default.aspx?Id=2&dok_rusys=29&dok_rusys_title=TSP.

Plačiau >>
Kazachstaną domina verslo plėtros perspektyvos Tauragėje

Rugpjūčio 28 dieną Tauragės rajono savivaldybėje lankėsi  Baltijos šalių ir Kazachstano verslo plėtros asociacijos atstovai – valdybos narys Alexander Vidyakin ir Kazachstano verslininkų bendruomenės pirmininkas, šilumos įrangos gamyklos Rygoje EKO AIR savininkas Rostislav Li.

Plačiau >>
Mokslo metų pradžios šventė Tauragėje – su linksmybėmis ir nemokamomis pramogomis visai šeimai!

Tauragėje jau tampa gražia tradicija naujus mokslo metus sutikti linksmai ir šventiškai! Tradiciškai – jau  penktą kartą Tauragėje  rengiama ypatinga šventė, kupina žaidimų, muzikos ir geros nuotaikos, kad mokslo metų startas nuteiktų siekti geriausių mokymosi rezultatų.

Plačiau >>
Mokslo metų pradžios šventė Tauragės rajono ugdymo įstaigose

Baigiasi vasara. Pačiomis ryškiausiomis spalvomis dabinasi atskubantis bei visus rajono mokinius, mokytojus sugrįžti į mokyklas kviečiantis ruduo. Šiemet mokslo metų pradžios šventės Tauragės švietimo ir ugdymo įstaigose vyks pirmadienį – rugsėjo 2 d.

Plačiau >>
Moksleivių pažangos premijos laureatams ir šiemet bus įteikti piniginiai prizai

Tauragėje ir šiemet tęsiama graži iniciatyva – įgyvendinamas ambicingas moksleivių pažangos skatinimo projektas. Piniginėms premijoms, kurios bus įteiktos  didžiausią pažangą padariusiems mokiniams bei klasių vadovams, iš Tauragės rajono savivaldybės biudžeto šiemet bus skirta 21 750 Eur.

Plačiau >>
Visuomenei pristatyti Tolygios kultūrinės raidos prioritetai

Apskričių regioninės kultūros tarybos kartu su Lietuvos kultūros taryba (LKT) organizuoja Tolygios kultūrinės raidos prioritetų pristatymo visuomenei renginius. Rugpjūčio 27 d. Telšiuose, Žemaitės dramos teatre,  pristatyti Klaipėdos, Telšių, Tauragės ir Šiaulių apskričių regioninių tarybų prioritetai. Kultūros projektų rengimo ir įgyvendinimo patirtimi dalinosi ir tauragiškiai.

Plačiau >>
Juridinio ir personalo skyriaus vyr. specialistės pareigas pradėjo eiti Edita Pocienė

Š. m. rugpjūčio 27 dieną Tauragės rajono savivaldybės administracijos juridinio ir personalo skyriaus vyr. specialistės pareigas pradėjo eiti Edita Pocienė.

Plačiau >>
Plėtojamas bendradarbiavimas su Ternopilio miestu

Rugpjūčio 23 – 26 dienomis Tauragės rajono savivaldybės administracijos direktorius Modestas Petraitis kartu su delegacija (tarybos nariais Vilmantu Lioranču ir Sigitu Mičiuliu) lankėsi Ukrainoje, Ternopilio mieste. Oficialaus vizito metu dalyvauta šventiniuose renginiuose, skirtuose Ukrainos nepriklausomybės dienai ir Ternopilio miesto dienoms paminėti.

Plačiau >>
Administracijos direktoriaus referentės pareigas pradėjo eiti Audra Kriščiūnienė

Š. m. rugpjūčio 26 d. Tauragės rajono savivaldybės administracijoje Bendrojo ir civilinės metrikacijos skyriaus specialistės (direktoriaus referentės) pareigas pradėjo eiti Audra Kriščiūnienė.

Plačiau >>
Tauragiškiai –akcijos „Baltijos keliui 30“ dalyviai

2019 m. rugpjūčio 23 d. Tauragės  miesto ir rajono gyventojai jungėsi prie bendros akcijos, skirtos Baltijos kelio 30-mečiui paminėti. Lietuvos sostinėje nuo katedros istoriniu Baltijos kelio maršrutu nusidriekė susikibusių rankomis žmonių grandinė. Tauragėje – šventinio vakaro metu skambėjo tauragiškių ir svečių dainos, prisiminimai, jaunimo ir tų metų įvykių liudininkų pasakojimai.

Plačiau >>
Lietuvos valstybei iškilmingai prisiekė 454 nuolatinės privalomosios pradinės karo tarnybos kariai

Rugpjūčio 23 d. Lietuvos kariuomenės motorizuotosios pėstininkų brigados „Žemaitija" Lietuvos didžiojo kunigaikščio Kęstučio motorizuotajame pėstininkų batalione dviguba šventė: batalionas šventė 27-ąsias įkūrimo metines bei Lietuvos valstybei iškilmingai prisiekė 454 nuolatinės privalomosios pradinės karo tarnybos kariai. Šventės dalyvius pasveikino ir Tauragės rajono savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojas Tomas Raulinavičius.

Plačiau >>
Tauragės rajono savivaldybė skelbia seniūnaičių rinkimų Tauragės rajono seniūnijose grafikus

Tauragės rajono savivaldybės administracija  informuoja, kad 2019 m. rugsėjo 09-20 dienomis  seniūnijose vyks seniūnaičių rinkimai. Kviečiame aktyviai dalyvauti.

Plačiau >>
Tauragė jungiasi prie iniciatyvos „Baltijos keliui – 30“

Rugpjūčio 24 d. startuoja didžioji Ryterna Modul Mototourism kelionė. Intelektualiame kultūriniame ralyje po visą Lietuvą dalyvaus ir dvi tauragiškių komandos: „Jūros nublokšti“ ir „Trys mediniai akmenai“.Tauragės rajono savivaldybės meras Dovydas Kaminskas, įteikdamas dalyviams mūsų krašto vėliavą, pasidžiaugė gražia, visus vienijančia iniciatyva bei palinkėjo įsimintinų akimirkų.

Plačiau >>
Pilies aikštėje Tauragės maltiečiai pristatė ,,Mobiliąją virtuvę“

Šiandien nuo 11 val. Tauragės Pilies aikštėje maltiečiai kvietė paskanauti  naujoje „Mobiliojoje virtuvėje“ pagaminta ,,Kebabo sriuba“. Tauragiškiai, noriai skanaudami gardžią sriubą, džiaugėsi Tauragės maltiečių iniciatyvomis, aktyvumu ir nenutrūkstama pagalba labiausiai pažeidžiamiems mūsų krašto žmonėms.

Plačiau >>
UAB Tauragės šilumos tinklai informuoja

UAB Tauragės šilumos tinklai apskaičiavo centralizuotai tiekiamos šilumos kainą nuo 2019 m. . rugsėjo 1 dienos :– 4,88 ct/kWh (be PVM).

Plačiau >>
Kviečiame tapti „Baltijos kelias 30“ dalyviais!

„Baltijos kelias – tai mes“ – tokiu šūkiu organizatoriai kviečia jungtis prie Baltijos kelio minėjimo renginių.

Plačiau >>
Viešieji ir privatūs juridiniai asmenys kviečiami prisijungti prie Šeimos kortelės programos

Viešieji ir privatūs juridiniai asmenys kviečiami tapti partneriais ir prisijungti prie Šeimos kortelės programos.

Plačiau >>
Seime – konferencija dėl nemokamo viešojo transporto

Seimo Energetikos ir darnios plėtros komisija kartu su Nacionaline viešojo transporto keleivių asociacija pirmadienį surengė tarptautinę konferenciją „Ar skatina darnų judumą nemokamas viešasis transportas?“. Konferencijoje dalyvavo ir Tauragės rajono savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojas Tomas Raulinavičius bei UAB Tauragės autobusų parko direktorius Rimantas Martinavičius.

Plačiau >>
Kviečia nacionalinis projektas „Sveikatiada“

Rudenį startuoja jau tradicine tapusi socialinė iniciatyva moksleiviams – „Sveikatiada“. Kasmet jos organizatoriai iniciatyvoje dalyvaujančioms mokykloms pasiūlo vis daugiau naujų ir įdomių veiklų, kurios moksleivius įtraukia į sveiką gyvenseną, didiną jų fizinį aktyvumą. Kviečiame visas ugdymo įstaigas prie projekto jungtis ir šiemet.

Plačiau >>
Pagramančio miestelis nuotaikinga švente paminėjo 465 metų sukaktį

Šiemet Pagramantis mini 465 metų sukaktį. Ta proga miestelyje surengtos nuotaikingos Žolinės ir kraštiečių šventė „ Pagramančio miestelio istorija per 465 metus“. Šventės dalyvius pasveikino Seimo narė Aušrinė Norkienė, Tauragės rajono  savivaldybės meras Dovydas Kaminskas, vicemerė Virginija Eičienė, europarlamentaro Broniaus Ropės  padėjėja Jolanta Vaitiekienė, Tauragės vietos veiklos grupės pirmininkė Nijolė Tirevičienė.

Plačiau >>
Visa aktuali informacija

 

MIESTAI PARTNERIAI