Tauragės rajono savivaldybė
Renginių kalendorius
Kovas
    2018     
M A T K Pn Š S
26272801020304
05060708091011
12131415161718
19202122232425
26272829303101
Renginiai
Akcija "Atkurtos Lietuvos 100-ečiui - 100 inkilų"
2018-03-20 12:00 
Vieta:  Prie Lauksargių pagr. mokyklos
Kūno dizaino treniruotė
2018-03-20 18:30 
Vieta:  Moksleivių kūrybos centras, choreografijos salė, S.Dariaus ir S.Girėno g.5
Solo latino
2018-03-21 18:30 
Vieta:  M. Mažvydo progimnazija
Susitikimas su poete Lina Buividavičiūte: apie pirmąją knygą, poeziją, grožį etc.
2018-03-22 17.00 
Vieta:  B. Baltrušaitytės viešojoje bibliotekoje
Muzikinė komedija „Karštoji kirpėjo kėdė“
2018-03-22 18:00 
Vieta:  Tauragės kultūros rūmuose
Naujienos
Tauragėje lankosi Ternopilio (Ukraina) medicinos įstaigų vadovai

Š. m. kovo 19 -22 dienomis Tauragėje lankosi Ternopilio (Ukraina) medicinos įstaigų vadovai. Šiandien svečiai lankėsi savivaldybėje ir susitiko su savivaldybės vadovais. Susitikimo metu meras Sigitas Mičiulis svečiams pristatė miestą, ateities perspektyvas, papasakojo apie iniciatyvas, kurios Tauragėje skatina sveiką gyvenseną, teigiamus pokyčius medicinoje ir kitose srityse, palinkėjo įdomios ir turiningos viešnagės.

Plačiau >>
Dėl 2018 m. vaikų socializacijos (vasaros poilsio) programų rėmimo konkurso Tauragės rajono savivaldybėje

 

Tauragės rajono savivaldybės administracija skelbia vaikų socializacijos (vasaros poilsio ) programų rėmimo konkursą. Programų teikėjai ir vykdytojai gali būti švietimo, kultūros, sporto įstaigos, asociacijos, kiti juridiniai asmenys, kurių nuostatuose (įstatuose) nurodyta vaikų ir jaunimo švietimo, ugdymo, užimtumo veikla.

Plačiau >>
Kviečiame dalyvauti apskritojo stalo diskusijoje

Maloniai kviečiame Jus dalyvauti apskrito stalo diskusijoje „Žiedinės ekonomikos situacija ir perspektyvos Lietuvoje. Situacija Tauragėje “. Renginys vyks 2018 m. kovo 23 d. dieną  10 val. Tauragės rajono savivaldybės salėje (Respublikos g. 2).

Plačiau >>
Seniūnijų gyventojams pristatytos Savivaldybės 2017 metų veiklos ataskaitos

Kovo 9-15 dienomis  Savivaldybės meras Sigitas Mičiulis, administracijos direktorius Modestas Petraitis seniūnijose pristatė 2017 m. Savivaldybės mero, Tarybos, administracijos direktoriaus veiklos ataskaitas.

Plačiau >>
Projektas „Neformaliojo vaikų švietimo paslaugų plėtra“

Įgyvendindamas 2014–2020 metų ES fondų investicijų veiksmų programos 9 prioriteto „Visuomenės švietimas ir žmogiškųjų išteklių potencialo didinimas“ 09.2.2-ESFA-V-729 priemonę „Neformaliojo vaikų švietimo įvairovės ir prieinamumo didinimas“, Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centras vykdo projektą „Neformaliojo vaikų švietimo paslaugų plėtra“ Nr. 09.2.2-ESFA-V-729-01-0001.

Plačiau >>
Tauragės rajono savivaldybės administracijos savaitė

2018 m. kovo 12 d.- kovo 16 d. Tauragės rajono savivaldybės administracijos naujienos.

Plačiau >>
Vyriausybės rūmuose garbingi apdovanojimai įteikti ir AB „Vilkyškių pieninės“ įmonių grupei

Kovo 14 d. Lietuvos prekybos, pramonės ir amatų rūmų asociacijos organizuojamų „Lietuvos eksporto apdovanojimų“ metu buvo apdovanotos sėkmingos, unikalia produkcija bei veržlumu užsienio rinkose 2017 metais pasižymėjusios Lietuvos įmonės bei jų vadovai. Tarp apdovanotųjų ir AB „Vilkyškių pieninės“ įmonių grupė.

Plačiau >>
Susitikimas Kaune – tauragiškių iniciatyva palaikant ryšius su kraštiečiais

 

Kovo 13 dieną Tauragės rajono savivaldybės mero Sigito Mičiulio iniciatyva Kaune, Lietuvos sporto universitete, surengtas kraštiečių susitikimas, subūręs šiame ir kituose Lietuvos miestuose gyvenančius tauragiškius.

Plačiau >>
Kviečiame dalyvauti konkurse dėl Tauragės miesto ribas žyminčių ženklų idėjos pasiūlymo

Tauragės rajono savivaldybės administracija skelbia supaprastinto pirkimo atvirą projekto konkursą, dėl Tauragės miesto ribas žyminčių ženklų geriausiai idėjai pateikti.

Plačiau >>
Kovo 15-oji Tarptautinė (Europos) vartotojų diena – vartotojų teisių apsaugos ir solidarumo šventė

 

„Vartotojai pagal apibrėžimą – tai mes visi“, – savo 1962 m. kovo 15 d. deklaracijoje, pristatytoje JAV Kongresui, nurodė Dž. Kenedis. - „Jie yra didžiausia ekonominė grupė, veikianti ir veikiama beveik kiekvieno sprendimo tiek viešajame, tiek privačiame sektoriuose. Nepaisant to, jie yra vienintelė grupė… į kurių nuomonę dažnai neatsižvelgiama“.

Plačiau >>
Prisidėkime prie švaresnio miesto kūrimo - surinkime gyvūnų paliktus ekskrementus

Mieli Tauragės miesto gyventojai, nutirpus sniegui į paviršių išlindo visos augintinių paliktos "grožybės". Tai ne tik negražu, neetiška, bet ir labai kenkia sveikatai. Būkime supratingi ir susirinkime tai, ką palieka Jūsų augintinis.

Plačiau >>
Pagramančio regioniniame parke – moterų žygis pėsčiomis

Kovo 10 dieną Pagramančio regioniniame parke vyko pėsčiųjų žygis „Moterims ir merginoms“, kuris buvo skirtas pažymėti ne tik Kovo 8-ąją, bet ir Lietuvos valstybės atkūrimo 100-metį.

Plačiau >>
Tauragėje startuoja nacionalinis projektas „Lyderių laikas 3“


Kviečiame 2018 m. kovo 22 d. 11 val. į įžanginį nacionalinio projekto „Lyderių laikas 3“ renginį, kuris vyks Tauragės pagalbos mokytojui ir mokiniui centre, Aerodromo g. 6 . Renginys skirtas išsiaiškinti projekto teikiamą naudą ir galimybes, burtis į LL3 bendruomenę ir pradėti diskusijas dėl siekiamo pokyčio savivaldybės švietimo sistemoje.

Plačiau >>
Skelbiamas Lauksargių seniūnijos seniūnaičių rinkimų grafikas

Šių metų balandžio 9 - 11 dienomis  bus renkami Lauksargių seniūnijos seniūnaitijų seniūnaičiai.

Plačiau >>
Skelbiame traktorių, savaeigių ir žemės ūkio mašinų bei jų priekabų 2018 m. techninių apžiūrų grafiką

2018 m. pagal iš anksto patvirtintą grafiką bus atliekama traktorių, žemės ūkio mašinų bei jų  priekabų techninė apžiūra.

Plačiau >>
Patvirtinti pirmieji Tauragės garbės ambasadoriai

   Tauragės rajono savivaldybės tarybos sprendimu patvirtinti pirmieji Tauragės garbės ambasadoriai. Tauragės garbės ambasadoriaus vardai suteikti: Laurai Grinevičiūtei, gyvenančiai Tbilisyje, Gruzijoje, Gabijai J. Vecci, gyvenančiai Šarlotėje, Jungtinėse Amerikos Valstijose, Monikai Lionaitei, gyvenančiai Stokholme, Švedijoje, Gretai Petrošiūtei, gyvenančiai Kopenhagoje, Danijoje, Giedriui Šteimantui, gyvenančiam Kopenhagoje, Danijoje.

Plačiau >>
Tauragėje šventiniais renginiais paminėta Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo diena

Kovo 11-ąją Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo 28-ąsias metines kartu su visa Lietuva minėjo ir Tauragės krašto žmonės. Šia proga Tauragės kultūros rūmuose pristatyta tapybos darbų paroda, skambėjo sveikinimo žodžiai, per muziką ir šokį į susirinkusius kreiptasi Tautos kalba.

Plačiau >>
Verslo pusryčiuose - apie augančią ekonomiką, atsiveriančias rinkas ir naujas galimybes

Š. m. kovo 8 d. Tauragės rajono savivaldybės mero Sigito Mičiulio kvietimu mūsų mieste lankėsi Klaipėdos prekybos, pramonės ir amatų rūmų atstovai. Tauragės rajono kultūros rūmuose vykusiuose tradiciniuose rajono mero verslo pusryčiuose taip pat dalyvavo rajono vadovai, verslininkai, bei iniciatyvių rajono mokymo įstaigų moksleiviai.

Plačiau >>
Tauragės rajono savivaldybės administracijos savaitė

2018 m. kovo 5 d.- kovo 9 d. Tauragės rajono savivaldybės administracijos naujienos.

Plačiau >>
Aptartos sėkmingai įgyvendintos vaikų socializacijos (vasaros poilsio) programos

 

2018 m. kovo 7 d. Savivaldybėje vyko pasitarimas dėl vaikų socializacijos ( vasaros poilsio) programų vykdymo. Pasitarime gausiai dalyvavo pernai metais šias programas vykdę teikėjai, ugdymo įstaigų vadovai, Savivaldybės meras S. Mičiulis ir mero pavaduotoja V. Eičienė, Švietimo ir sporto skyriaus specialistai.

Plačiau >>
Paskelbta Vietinių užimtumo iniciatyvų projektų 2018 metams atranka

 

Lietuvos darbo biržos prie socialinės apsaugos ir darbo ministerijos paskelbė Vietinių užimtumo iniciatyvų projektų atranką. Darbdaviams kuriantiems naujas darbo vietas, gali būti skiriama subsidija, siekianti iki 40 Vyriausybės patvirtintos minimalios mėnesinės algos dydžių. Paraiškas gali teikti smulkaus ir vidutinio verslo subjektai, veiklą vykdantys Tauragės ir Jurbarko rajonų bei Pagėgių savivaldybėse, taip pat Šilalės rajono savivaldybės Pajūrio seniūnijoje.

Plačiau >>
Registrų centras kviečia tauragiečius pasitikrinti duomenis apie save

Registrų centras tęsia Klientų dienų maratoną ir kovo 7 d. (trečiadienį) kviečia gyventojus į Tauragės filialą. Jame apsilankę Tauragės ir aplinkinių miestelių gyventojai galės gauti aktualią informaciją apie juos Registrų centro tvarkomuose registruose sukauptus duomenis ir pasikonsultuoti jiems rūpimais įmonės veiklos klausimais.

Plačiau >>
Paminėtas Lomių krašto bandonininkės Onos Jakienės garbus jubiliejus

Lomių bendruomenės kultūros namuose įvyko nuoširdi šventė – paminėtas iškilios šio krašto šviesuolės, liaudiškos muzikos gerbėjos ir puoselėtojos Onutės Jakienės aštuoniasdešimtųjų gimimo metinių sukaktis.

Plačiau >>
Savivaldybės vadovai seniūnijose pristatys 2017 m. veiklos ataskaitas

Tauragės rajono savivaldybės meras Sigitas Mičiulis, administracijos direktorius Modestas Petraitis, tarybos nariai susitiks su rajono gyventojais ir pristatys 2017 metų veiklos ataskaitas.

Plačiau >>
Kviečiame dalyvauti pavasarinėje „Maisto banko“ akcijoje

Š. m. kovo 23-24 dienomis labdaros ir paramos fondas „Maisto bankas“ 74 miestų prekybos centruose vykdys 25-ąją maisto produktų rinkimo nepasiturintiems akciją. Akcijoje kviečiame dalyvauti ir Tauragės krašto žmones.

Plačiau >>
Jubiliejaus proga pasveikintas Tauragės garbės pilietis Albinas Batavičius

Kovo 2 dieną Tauragės rajono savivaldybės mero pavaduotoja Virginija Eičienė pasveikino Tauragės garbės pilietį Albiną Batavičių, švenčiantį garbingą 80-ies metų jubiliejų. Mero pavaduotoja padėkojo Jubiliatui už atsidavimą Tauragės kraštui, jo žmonėms, dosniai dalijamą žmogiškąją išmintį, profesines žinias, linkėjo kūrybinės energijos, ryžto ir sėkmės įgyvendinant užsibrėžtus siekius, artimųjų, draugų meilės, šilumos ir supratimo.

Plačiau >>
Tauragiškiai rašė Nacionalinį diktantą

Kovo 2 dieną tauragiškiai, norintys pasitikrinti lietuvių kalbos žinias, galėjo atvykti į Tauragės rajono savivaldybę, kurioje vienuoliktą kartą buvo rašomas Nacionalinis diktantas. Šiemet Tauragės rajono savivaldybėje Nacionalinį diktantą pagal Juliaus Sasnausko tekstą ,,Vienkartinumas“ rašė 25 tauragiškiai – 11 suaugusiųjų ir 14 Tarailių progimnazijos septintos, aštuntos klasės mokinių.

Plačiau >>
Dėl paramos maisto produktais š. m. kovo 5- 9 dienomis

Informuojame, kad 2018 m. kovo 5 d. pradedamas maisto produktų dalinimas Tauragės miesto gyventojams. Produktai dalinami Tauragėje, Vymerio g. 2.

Plačiau >>
Tauragės rajono savivaldybės bendruomeniniuose šeimos namuose- įvairiapusės visiems šeimos nariams skirtos paslaugos

Tauragės rajono savivaldybėje pradėtas įgyvendinti projektas „Tauragės rajono savivaldybės bendruomeniniai šeimos namai“. Projektas finansuojamas Europos socialinio fondo lėšomis pagal 2014–2020 metų Europos Sąjungos fondų investicijų veiksmų programą. Šio projekto tikslas – padėti didinti šeimai teikiamų paslaugų prieinamumą visiems rajono gyventojams.

Plačiau >>
Kviečiame dalyvauti apklausoje

Informuojame, kad vadovaujantis Tauragės rajono savivaldybės tarybos 2018 m. sausio 31 d. sprendimu Nr. 1-22 „Dėl vietos gyventojų apklausos organizavimo“ nuo 2018 kovo 1d. iki 2018 m. gegužės 1 d. pradedama vykdyti Tauragės rajono savivaldybės Taurų kaimo, Dunokų kaimo ir Griaužų kaimo vietos gyventojų apklausa dėl šių kaimų teritorijų ribų nustatymo (pakeitimo).

Plačiau >>
Tauragės rajono savivaldybės administracijos savaitė

2018 m. vasario 26 d.- kovo 2 d. Tauragės rajono savivaldybės administracijos naujienos.

Plačiau >>
Parodoje pristatytas naujas „Pietų Karšuva“ leidimas – dovana tauragiškiams Šimtmečio proga

Šiemet vasario 22–25 d. „Litexpo“ parodų rūmuose nuvilnijo Vilniaus knygų mugė. Šių metų šūkis – „Skaitau Lietuvą – skaitau pasaulį“.19-ą kartą surengtoje mugėje pakeliauti po Tauragės kraštą kvietė Vytenio ir Junonos Almonaičių knyga „Pietų Karšuva“.

Plačiau >>
Pasirašyta techninio projekto parengimo sutartis dėl sankryžos prie didžiojo turgaus rekonstrukcijos

 

Š. m. vasario 28 d. Tauragės rajono savivaldybėje pasirašyta techninio projekto parengimo sutartis dėl Dariaus ir Girėno, Veterinarijos ir Bernotiškės gatvių sankryžos rekonstrukcijos. Sutartis pasirašyta su UAB „Urban Line“.

Plačiau >>
Kviečiame rašyti Nacionalinį diktantą


2018 m. kovo 2 d. 11 val. (penktadienį) Nacionalinio diktanto organizatoriai ir projekto partneriai lietuvių kalbos mylėtojus kviečia rašyti Nacionalinį diktantą 2018.

Plačiau >>
Būkite atsargūs - formuojasi varvekliai

Permainingų orų metu, kai naktimis temperatūra laikosi žemiau nulio, o dienomis - priartėja arba pakyla virš nulio, ant namų stogų formuojasi varvekliai, susidaro pavojingos sniego nuošliaužos.

Plačiau >>
Dėl pavėžėjimo paslaugų neįgaliesiems

Informuojame, kad visiems Tauragės rajono neįgaliesiems, kurie dėl negalios negali pasinaudoti visuomeniniu transportu, kuriems nustatytas 55 proc. darbingumo lygis ir mažesnis, arba specialieji poreikiai, neįgaliesiems vaikams bei neįgaliuosius lydintiems asmenims, teikiamos nemokamos pavėžėjimo paslaugos.Asmenys, turintys judėjimo negalią, dėl transporto paslaugų suteikimo  turi teisę kreiptis į biudžetinę įstaigą Tauragės socialinių paslaugų centrą (K. Donelaičio g. 21, tel. nr. 8 446 72280).Tauragėje neįgaliųjų pavėžėjimo paslaugas pradėjo teikti ir Tauragės rajono neįgaliųjų draugija (Gedimino g. 8, tel. 8 446 72380).

Plačiau >>
Paskirstytos lėšos švietimo rėmimo bei vaikų ir jaunimo meninės saviraiškos skatinimo programoms vykdyti

Tauragės rajono savivaldybės komisijos, vadovaujamos mero pavaduotojos Virginijos Eičienės, paskirstė lėšas iš Švietimo rėmimo bei  vaikų ir jaunimo meninės saviraiškos skatinimo programų. Skirtas lėšas organizacijos panaudos mokyklų sporto žaidynių, varžybų, konkursų, olimpiadų ir kitų renginių organizavimui, vaikų ir jaunimo užimtumui, kitiems poreikiams. Viso iš Švietimo rėmimo programos paskirstyta 1 202,33 Eur, iš vaikų ir jaunimo meninės saviraiškos skatinimo programos - 1 550,00 Eur.

Plačiau >>
Kviečiame pasinaudoti galimybe gauti smulkiojo ir vidutinio verslo finansinę paramą

 

Tauragės rajono savivaldybė kviečia smulkiojo ir vidutinio verslo atstovus, įregistruotus ir veiklą vykdančius Tauragės rajone, teikti paraiškas finansinei paramai gauti. Paraiškas  galima teikti nuo balandžio 1 d iki balandžio 30 d.

Plačiau >>
UAB Tauragės šilumos tinklai informuoja

Vadovaudamasi Lietuvos Respublikos šilumos ūkio įstatymo (Žin., 2003, Nr. 51-2254; 2007, Nr. 130-5259; 2009, Nr. 61-2402) 32 straipsnio 7 dalimi, Šilumos kainų nustatymo metodika, patvirtinta Valstybinės kainų ir energetikos kontrolės komisijos (toliau – VKEKK) 2009 m. liepos 8 d. nutarimu Nr. O3-96 (Žin., 2009, Nr. 92-3959), VKEKK 2016 m. lapkričio 28 d. nutarimu Nr. O3-382 “Dėl UAB Tauragės šilumos tinklų šilumos kainos dedamųjų”, VKEKK 2016 m. spalio 14 d. nutarimu Nr. O3-309 “Dėl UAB Tauragės šilumos tinklų karšto vandens kainos dedamųjų nustatymo” ir Tauragės rajono savivaldybės tarybos 2016 m. spalio 26 d. sprendimu Nr. 1-304 “Dėl UAB Tauragės šilumos tinklų šilumos kainos dedamųjų nustatymo”, UAB Tauragės šilumos tinklai apskaičiavo centralizuotai tiekiamos šilumos kainą nuo 2018 m. kovo 1 dienos (be PVM):

Plačiau >>
Susitikimas su Seimo Aplinkos apsaugos komiteto nariais

Vasario 21 dieną Lietuvos Respublikos Seimo narės Aušrinės Norkienės iniciatyva Tauragės rajono savivaldybėje lankėsi Seimo Aplinkos apsaugos komiteto nariai.

Plačiau >>
Tauragės rajono savivaldybės administracijos savaitė

2018 m. vasario 19 d.- vasario 23 d. Tauragės rajono savivaldybės administracijos naujienos.

Plačiau >>
Konferencijoje aptarti Visuomenės sveikatos rėmimo specialiosios programos projektų įgyvendinimo rezultatai

Vasario 21 dieną Savivaldybėje vyko Bendruomenės sveikatos tarybos surengta konferencija, kurioje aptarti 2017 m. įgyvendintų Visuomenės sveikatos rėmimo specialiosios programos ( VSRSP) projektų rezultatai. Konferencijoje dalyvavo projektus pateikę visuomenės sveikatos priežiūros, ugdymo įstaigų, visuomeninių organizacijų atstovai, Savivaldybės Bendruomenės sveikatos tarybos nariai.

Plačiau >>
Paskirstytos lėšos 2018 metų Neįgaliųjų socialinės integracijos programai įgyvendinti

Tauragės rajono savivaldybės Neįgaliųjų socialinės integracijos programos lėšų, vertinimo ir atrankos komisija, vadovaujama tarybos narės, Sveikatos ir socialinių reikalų komiteto pirmininkės Iveta Skurvydienės, paskirstė lėšas Neįgaliųjų socialinės integracijos programai įgyvendinti. Skirtos lėšos bus panaudotos neįgaliųjų integracijai į į pilnavertį bendruomenės gyvenimą, kūrybiniams procesams vykdyti, darbinio užimtumo didinimui ir kt. Viso paskirstyta 24612 Eur.

Plačiau >>
Patvirtintas Tauragės miesto gatvių rekonstrukcijos eiliškumo sąrašas

Š. m. vasario 21 d. vykusio Tauragės rajono savivaldybės tarybos posėdžio metu pakeistas Tauragės rajono savivaldybės tarybos 2011 metų lapkričio 15 d. sprendimo „Dėl Tauragės miesto gatvių rekonstrukcijos“ 1 punktas. Numatyta pagal kokį eiliškumą bus atliekami Tauragės miesto gatvių rekonstrukcijos darbai.

Plačiau >>
Tauragės rajono savivaldybėje – projekto ,,Išmanusis miestas IV“ dalyviai

Sausio 18 dieną Tauragės rajono savivaldybėje lankysis projekto ,,Išmanusis miestas IV“ dalyviai: Vilniaus Gedimino technikos, Kauno technologijos universitetų, Klaipėdos valstybinės kolegijos studentų ir dėstytojų komandos, kurios prisidės prie Tauragės miesto įvaizdžio formavimo, sporto arenos, hipodromo projektavimo. Siekiant suaktyvinti viešąjį gyvenimą  ypač svarbu kurti laisvalaikio ir pramogų erdves.

Plačiau >>
Paskelbtas I-asis kvietimas teikti projektų paraiškas!

2018 m. sausio 10 d. 2014–2020 m. Lietuvos ir Rusijos bendradarbiavimo per sieną programa paskelbė 1-ąjį kvietimą teikti projektų paraiškas. Paraiškas į viešąją įstaigą Jungtinį techninį sekretoriatą (Konstitucijos pr. 7, LT-09308, Vilnius) reikia pristatyti iki 2018 m. balandžio 10 d. 14.00 val. (GMT +2).

Plačiau >>
Tauragės pilies bokštus papuoš naujos vėtrungės

Jau Vasario 16-ąją Tauragės pilies bokštus papuoš naujos vėtrungės. Tauragės moksleivių kūrybos centro iniciatyva organizuoto konkurso „Vėtrungės Tauragės pilies bokštams“ komisija išrinko gražiausius, išradingiausius ir originaliausius darbus bei priėmė sprendimą, kurio autoriaus vėtrungės eskizas Vasario 16-ąją papuoš pilies bokštus.

Plačiau >>
Aikštėje įsikūrė Betliejaus prakartėlė

Gruodžio 25 d.- pirmąją Kalėdų dieną- Pilies aikštėje  bus pašventinta tauragiškių  ir miesto svečių akis džiuginanti miesto prakartėlė. Šventinimo ceremonija vyks 11.30 val.

Plačiau >>
Tauragės rajono savivaldybės administracijos savaitės naujienos

2017 m. gruodžio 18 d.- gruodžio 22 d. Tauragės rajono savivaldybės administracijos naujienos.

Plačiau >>
Kalėdų dovanos – Vaikų dienos centrų, globos namų vaikams

Artėjant didžiosioms metų šventėms, sveikinami Vaikų dienos centrų, vaikų globos namų vaikai.  Gruodžio 20 dieną Tauragės rajono savivaldybės meras Sigitas Mičiulis, Savivaldybės tarybos Sveikatos ir socialinių reikalų komiteto pirmininkė Iveta Skurvydienė, Kultūros skyriaus vedėja Danutė Naujokienė, Socialinės paramos skyriaus vedėja Ligita Rimkuvienė, vyr. specialistė Zofija Vasiliauskienė lankėsi Tauragės Šv. Trejybės parapijos namuose.

Plačiau >>
Visa aktuali informacija

 
Tauragės rajono meras
SIGITAS MIČIULIS

 

MIESTAI PARTNERIAI