Renginių kalendorius
Gruodis
    2018     
M A T K Pn Š S
26272829300102
03040506070809
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31010203040506
Renginiai
Kalėdos suartina
2018-12-11 17:30 
Vieta:  Tauragės kultūros rūmai
Edward S. Curtis paroda "Šešėlių gaudytojas"
2018-12-13 17:00 
Vieta:  Tauragės krašto muziejus
Merūno koncertas
2018-12-13 18:00 
Vieta:  Tauragės kultūros rūmai
"Šventumo šviesa" paroda, skirta Šv. Liucijos dienai
2018-12-14 15:00 
Vieta:  Tauragės krašto muziejus \"Santaka\"
Susitikimas su aktoriumi Giedriumi Savicku
2018-12-14 17:30 
Vieta:  B. Baltrušaitytės viešojoje bibliotekoje
Naujienos
Paskirstytos lėšos Socialinės reabilitacijos paslaugų neįgaliesiems bendruomenėje projektams įgyvendinti

2019 m. Socialinės reabilitacijos paslaugų neįgaliesiems bendruomenėje projektams įgyvendinti Tauragės rajone  paskirstyti 72022 Eur (12010 Eur iš  Tauragės rajono savivaldybės biudžeto lėšų ir 60012 Eur  - iš valstybės biudžeto lėšų). Įgyvendinant projektus, bus siekiama neįgalių asmenų kokybiškos socialinės integracijos į visuomenės gyvenimą, skatinamas tarpusavio bendravimas, gerinama laisvalaikio praleidimo kokybė, plečiami socialiniai ryšiai bei mažinama negalią turinčių asmenų socialinė atskirtis.

Plačiau >>
Jubiliejaus proga pasveikinta bendrovė „Elka Rainwear“

Tauragės rajono savivaldybės meras Sigitas Mičiulis ir mero patarėjas Dovydas Kaminskas apsilankė Danijos kapitalo bendrovėje „Elka Rainwear“. Vizito metu Savivaldybės vadovai  pasveikino šios  įmonės vadovus bei darbuotojus įmonės 60-ies metų jubiliejaus proga.

Plačiau >>
,,Mero pusryčiuose” – Lietuvos laisvosios rinkos instituto prezidentas Žilvinas Šilėnas

Tauragės rajono savivaldybės mero Sigito Mičiulio iniciatyva surengti ,,Mero  pusryčiai”, kuriuose dalyvavo Lietuvos laisvosios rinkos instituto prezidentas Žilvinas Šilėnas, viceprezidentė Edita Maslauskaitė.

Plačiau >>
Padovanok vaikui svajonę!

Devintus metus iš eilės vykstantis projektas „Vaikų svajonės“  kviečia ir tauragiškius pasidalinti gerumu, prisidėti prie puikaus projekto, išpildant mažųjų tauragiškių, gyvenančių sudėtingesnėmis sąlygomis, norus.

Plačiau >>
Gruodžio 5-oji – Tarptautinė savanorių diena

Kasmet gruodžio 5 d. minima Tarptautinė savanorių diena, skirta supažindinti visuomenę su savanorių veikla, jų tarnybomis ir skatinti žmonių norą įvairiose srityse pasiūlyti savo paslaugas – ne tik savo šalyje, bet ir užsienyje. Tauragės rajono savivaldybė prisijungdama prie visame pasaulyje vis labiau populiarėjančios savanoriškos veiklos, nuoširdžiai dėkoja visiems savanoriams, dirbantiems  rajono savivaldybėje, socialinėse, kultūros, šveitimo ir kitose įstaigose, rajono nevyriausybinėse organizacijose, bendruomeninėse.

Plačiau >>
Tauragėje lankėsi Žemės ūkio ministerijos delegacija

Gruodžio 3 dieną tauragiškių išrinktos LR Seimo narės Aušrinės Norkienės iniciatyva Savivaldybėje lankėsi ir su Savivaldybės vadovais, Tarybos nariais, rajono ūkininkais, bendruomenių, seniūnijų atstovais, Kaimo reikalų skyriaus specialistais, Nacionalinės mokėjimo agentūros, Maisto ir veterinarijos tarnybos bei Nacionalinės žemės tarnybos atstovais susitiko Lietuvos Respublikos žemės ūkio ministerijos ir jai pavaldžių įstaigų vadovai, atstovai.

Plačiau >>
Nacionalinio projekto „Pažink valstybę“ dalyvių vizitas į Vilnių

Gruodžio 3 dieną Tauragės „Šaltinio“ progimnazijos 8a klasės mokiniai vyko į Vilnių, į Aplinkos apsaugos ministeriją pristatyti projekto  „Pažink valstybę“ baigiamąjį  darbą gamtosaugos tema.

Plačiau >>
Naujuose stenduose – informacija ir regos negalią turintiems asmenims

Įgyvendinant projektą „Savivaldybes jungiančių turizmo trasų ir turizmo maršrutų infrastruktūros plėtra Tauragės regione“, Tauragės mieste ir rajone įrengti 22 informaciniai stendai, kurie yra pritaikyti regos negalią turintiems asmenims.

Plačiau >>
Tauragės rajono neįgaliųjų draugija mini 30-ies metų jubiliejų

Gruodžio 3-ąją, pasauliui minint Tarptautinę neįgaliųjų žmonių dieną, šventiškai paminėtas ir Tauragės rajono neįgaliųjų draugijos 30 -ies metų jubiliejus. Jau dešimtmetį draugijai pirmininkaujančiam Kęstučiui Petkui įteiktas garbingas apdovanojimas už ilgametį ir nuoširdų darbą.

Plačiau >>
Respublikinė prakartėlių paroda

Adventas yra metas ruošti kelius: atnaujinti senuosius, taisyti apleistus, nutiesti naujus - nuo žmogaus prie žmogaus... Adventas yra metas įžiebti šviesą vienas kitame: pripažinimo, padrąsinimo, susitaikymo, meilės ir džiaugsmo, pagalbos šviesą... 
Šiuo prasmingu laikotarpiu 2018 metų gruodžio 3 dieną Tauragės  ,,Šaltinio" progimnazijoje buvo atidaryta respublikinė integruoto technologijų ir dorinio ugdymo moksleivių  darbų paroda – konkursas „Kūryba ir saviraiška asmenybės dvasiniam pasauliui“.

Plačiau >>
Pirmasis ledas – pavojingas

Tauragės apskrities priešgaisrinės gelbėjimo valdybos Civilinės saugos skyrius primena, kad ledas laikomas tvirtu, jeigu jo storis yra daugiau kaip7 cm. Toks ledas jau išlaiko žmogų. Tačiau, kad jis išlaikytų grupę žmonių, jo storis turi būti ne mažesnis kaip12 cm.

Plačiau >>
Gruodžio 3-ąją minima tarptautinė neįgaliųjų žmonių diena

Gruodžio 3-ąją, pasauliui minint Tarptautinę neįgaliųjų žmonių dieną, nuoširdžiai sveikiname visus negalią turinčius Tauragės krašto žmones ir  jų artimuosius.  Visus, kurie savo pastangomis, šiltu žodžiu ar šypsena padeda žmonėms su negalia integruotis į visuomenę, jaustis reikalingiems ir būti savarankiškiems.

Plačiau >>
Tauragės Pilies aikštėje sužibo Kalėdų eglė

Tauragė paskelbė šventinio laikotarpio pradžią. Gruodžio 1-ąją Pilies aikštėje įžiebta ryškiaspalviu kaspinu padabinta Kalėdų eglė – dovana visiems, kurie nuoširdžiai laukia šventinio laikotarpio.

Plačiau >>
Rajono ūkininkus subūrė tradicinė žemdirbių šventė

Š. m. lapkričio 30 dieną rudens gėrybėmis išpuoštuose Tauragės kultūros rūmuose skambėjo muzika, sveikinimo ir padėkos žodžiai –  Tauragės rajono savivaldybės administracijos Kaimo reikalų skyrius rajono žemdirbius subūrė į kasmetinę šventę.

Plačiau >>
Dėl paramos maisto produktais

Informuojame, kad 2018 m. gruodžio 3 d. pradedamas maisto produktų dalinimas Tauragės miesto gyventojams. Produktai dalinami Tauragėje, Vymerio g. 2.

Plačiau >>
Tarailių progimnazijai – naujas mokyklinis autobusas

Š. m. lapkričio 29 dieną Vilniuje Tauragės rajono savivaldybei perduotas jau trečiasis šiais metais   naujas M2 klasės Volkswagen Crafter“  mokyklinis autobusas, skirtas Tarailių progimnazijai.

Plačiau >>
Tauragės rajono savivaldybės administracijos savaitė

Tauragės rajono savivaldybės administracijos naujienos.

Plačiau >>
Viešame aukcione parduotos Tauragės butų ūkio akcijos

Š. m. lapkričio 29 dieną Savivaldybėje vykusiame viešame aukcione parduota 100 proc. Savivaldybei nuosavybės teise priklausiusių UAB „Tauragės butų ūkis“ akcijų.

Plačiau >>
Tauragėje pradedama nauja veikla – keitimasis pakartotiniam naudojimui tinkamais daiktais

Tauragės rajono savivaldybės administracija, siekdama mažinti vartojimą ir gyventojų išmetamų atliekų kiekį, džiaugiasi dar viena galimybe prisidėti prie pažangesnio, ekologiškesnio gamtos resursų vartojimo. Tauragės didžiųjų atliekų surinkimo aikštelėje (DASA) baigtas statyti pastatas, skirtas pakartotinai naudojamų atliekų laikinam saugojimui.

Plačiau >>
Susitikimas - diskusija su LR Seimo nariu J.Džiugeliu

 

Š.m. lapkričio 30 d. 16.30 val. Tauragės Bendruomenių namuose, Vytauto g. 141, vyks susitikimas - diskusija su LR Seimo nariu Justu Džiugeliu. Diskusijos tema: "Kada gyvensime geriau".

Plačiau >>
Tarybos posėdžio metu priimti sprendimai 22 klausimais

Š. m. lapkričio 28 d. Tauragės rajono savivaldybės didžiojoje salėje vyko tarybos posėdis, kurio metu priimti sprendimai  22  klausimais – patvirtinti pareigybių ir reikalingų specialybių sąrašai, švietimo įstaigų vadovų pareiginės algos pastoviosios dalies koeficientai, pritarta garbės ženklo skyrimui,  priimti sprendimai kitais rajono gyventojams aktualiais klausimais.

Plačiau >>
Kalėdos atkeliauja į Tauragę!

Kalėdinės eglės kontūrai Pilies aikštėje vis drąsiau primena apie artėjančias gražiausias metų šventes bei šventinių renginių pradžią.

Plačiau >>
Juridinio ir personalo skyriaus vyriausiąja specialiste pradėjo dirbti Toma Petkutė

Š. m. lapkričio 6 d. Tauragės rajono savivaldybės administracijoje įvyko konkursas Juridinio ir personalo skyriaus specialisto pareigoms užimti. Jį laimėjusi tauragiškė Toma Petkutė pareigas pradėjo eiti lapkričio 22 dieną.

Plačiau >>
Gruodžio 1-ąją kartu įžiebkime Tauragės Kalėdų eglę!

Tauragė puošiasi! Ir su nekantrumu laukia jau šį šeštadienį, gruodžio 1 d. 17 val., vyksiančios Kalėdų eglės įžiebimo šventės. Tūkstančiais šventinių lempučių, ryškiaspalviu kaspinu dabinasi ne tik gražuolė Kalėdų eglė, bet ir miesto gatvės.

Plačiau >>
Tauragėje šventiškai paminėtas Lietuvos kariuomenės atkūrimo šimtmetis

Lapkričio 23 dieną Tauragėje iškilmingai paminėta Lietuvos karių diena ir Lietuvos kariuomenės atkūrimo 100-osios metinės.

Plačiau >>
Tauragiškius subūrė rekordinio kalėdinio meduolio šventė

 

Lapkričio 25 dieną naujuosiuose bendruomenės namuose vykusi rekordinio kalėdinio meduolio šventė sukvietė tauragiškius ir miesto svečius kartu su draugais, šeimos ar bendruomenės nariais Spalvoto meduolio dieną paminėti šiek tiek kitaip: ne tik papramogauti, pasilinksminti, pabendrauti, bet ir siekti rekordo – nulipdyti rekordinį kalėdinį meduolį.

Plačiau >>
Susitikime su JAV armijos atstovais aptartos ekstremalių situacijų ir jų padarinių likvidavimo galimybės

2018 m. lapkričio 21 d. Tauragės rajono savivaldybėje lankėsi Jungtinių Amerikos Valstijų  (toliau-JAV) armijos Civilinių reikalų bataliono (FWD)  Civilinių reikalų grupės atstovai. Dalintasi patirtimi ir informacija pasirengimo ekstremaliosioms situacijoms ir jų padarinių likvidavimo, gelbėjimo darbų organizavimo srityje.

Plačiau >>
Š. m. lapkričio 28 d. 10 val. šaukiamas Tauragės rajono savivaldybės tarybos posėdis

Š. m. lapkričio 28 d. 10 val. šaukiamas Tauragės rajono savivaldybės tarybos posėdis.

Plačiau >>
UAB Tauragės šilumos tinklai informuoja

UAB Tauragės šilumos tinklai apskaičiavo centralizuotai tiekiamos šilumos kainą nuo 2018 m. gruodžio 1 dienos (be PVM).

Plačiau >>
Tauragės rajono savivaldybės administracijos savaitė

Tauragės rajono savivaldybės administracijos naujienos.

Plačiau >>
Sėkmingai įgyvendinti Zumpės tvenkinio aplinkos tvarkymo pirmojo etapo darbai

Šių metų lapkričio mėnesį sėkmingai baigti Zumpės tvenkinio aplinkos tvarkymo pirmojo etapo darbai.

Plačiau >>
Melioracijos įrenginių, nukentėjusių nuo liūčių, atstatymui – dar daugiau lėšų

Tauragės rajono savivaldybės administracija ir VĮ Valstybės žemės fondas pasirašė finansavimo sutartį dėl liūčių pažeistos melioracijos infrastruktūros atkūrimo. Sutartis bus įgyvendinama pagal Europos Sąjungos solidarumo fondo lėšų panaudojimo pažeistai melioracijos infrastruktūrai atkurti ir prevencinėms priemonėms taikyti taisyklėmis, patvirtintomis Lietuvos Respublikos žemės ūkio ministro 2018 m. spalio 10 d. įsakymu Nr. 3D-730.

Plačiau >>
Tauruose duris atvėrė naujos darželių grupės

Š. m. lapkričio 19 d. Tauruose, buvusioje pradinėje mokykloje, iškilmingai atidarytos dvi lopšelio-darželio „Ažuoliukas“ filialo grupės. Tame pačiame pastate įsikūrė ir darželis „Debesų vaikai“. Gražios šventės metu linksmai nusiteikusius vaikučius, jų tėvelius, auklėtojas bei vadoves pasveikino LR Seimo narė Aušrinė Norkienė, Savivaldybės meras Sigitas Mičiulis, jo pavaduotoja Virginija Eičienė, kiti svečiai. Po vienu stogu įsikūrusius darželius pašventino Tauragės Švenčiausiosios Trejybės parapijos klebonas Marius Venskus.

Plačiau >>
Pensijų reforma. Ką turite žinoti?

Lapkričio 27 d. 17:30 val. Tauragės bendruomenės namuose vyks seminaras, kuriame bus kalbama apie tai, ką turi žinoti kiekvienas dirbantis Lietuvos pilietis. Supažindinama su pensijų reforma, kuri įsigalios nuo 2019 m. sausio 1 dienos ir atsakoma į kilusius klausimus.

Plačiau >>
Lietuvos savivaldybių indekse Tauragės rajono savivaldybė pakilo į 9 vietą

2018 metų lapkričio 19 dieną Lietuvos laisvosios rinkos institutas jau aštuntą kartą įvertino savivaldybes Lietuvoje.

Plačiau >>
Vilniuje vykusiame Merų forume – diskusijos ir sėkmės istorijos regionuose

Lapkričio 16 dieną Vilniuje savivaldybių merai, ministrai, ekonomistai, verslininkai ir visuomenininkai diskutavo apie regionų potencialą ir savivaldą. Forume  dalyvavo ir Tauragės rajono savivaldybės meras Sigitas Mičiulis.

Plačiau >>
Konkurso „Metų ūkis 2018” nugalėtojų gretose ir Tauragės rajono ūkininkai

Tęsiant gražią tradiciją,  Kauno „Girstučio“ kultūros ir sporto centre buvo apdovanoti konkurso „Metų ūkis 2018“ nugalėtojai.  Konkursą organizavo Lietuvos ūkininkų sąjunga (LŪS). Tarp nugalėtojų ir trys jaunos Tauragės rajono ūkininkų šeimos.

Plačiau >>
Tauragės rajono savivaldybei – aukščiausias projekto „Kryptis Lietuva“ apdovanojimas

Lapkričio 15 dieną  Lietuvos nacionalinėje filharmonijoje vykusiame iškilmingame Vyriausybės kanceliarijos inicijuojamo projekto „Kryptis Lietuva“ renginyje pagerbti ir apdovanoti žmonės, įstaigos, organizacijos ir bendruomenės, kurios savo veikla ir idėjomis skatina svetur emigravusius tautiečius grįžti į Lietuvą, padėti integruotis ir dirbti Tėvynėje.

Plačiau >>
Tauragės rajono savivaldybės administracijos savaitė

Tauragės rajono savivaldybės administracijos naujienos.

Plačiau >>
Kultūros skyriaus vyr. specialistės pareigas pradėjo eiti Inga Meištininkaitė

Š. m. lapkričio 13 d. Tauragės rajono savivaldybės administracijoje Kultūros skyriaus vyr. specialistės pareigas pradėjo eiti Inga Meištininkaitė.

Plačiau >>
Šilumos kaina Tauragėje – viena mažiausių Lietuvoje

Kaip skelbia Valstybinės kainų ir energetikos kontrolės komisija, šių metų  mėnesio centralizuotai tiekiamos šilumos kaina Tauragėje už vieną kilovatvalandę siekia 4,99 euro centus ir yra trečioje vietoje tarp mažiausiai mokančių Lietuvos miestų. Nuo 2014 metų Tauragėje šildymo kaina sumažėjo apie 14 procentų.

Plačiau >>
Vilniuje rengiamas Merų forumas – kviečiame stebėti tiesiogiai

Lapkričio 16 dieną Vilniuje savivaldybių merai, ministrai, ekonomistai, verslininkai ir visuomenininkai diskutuos apie regionų potencialą ir savivaldą. Forume  dalyvaus ir Tauragės rajono savivaldybės meras Sigitas Mičiulis.

Plačiau >>
Būk atsakingas – pasirūpink atliekomis tinkamai!


2018 m. lapkričio 20 d. Tauragės rajono savivaldybėje, įgyvendinant Aplinkos ministerijos nustatytus aplinkosauginius reikalavimus, organizuojama  gaminių atliekų surinkimo akcija, kurios metu iš gyventojų, įmonių, įstaigų ir organizacijų nemokamai bus surenkamos:

Plačiau >>
Savivaldybėje vyko Tauragės regiono plėtros posėdis

Š. m.  lapkričio 14 d. Tauragės rajono savivaldybės tarybos posėdžių salėje įvyko Tauragės regiono plėtros posėdis, kurio darbotvarkėje buvo nagrinėjami regionui aktualūs klausimai.

Plačiau >>
Tauragės rajone, Juodpetrių kaime, sėkmingai atlikti griovių ir jų statinių remonto darbai

Siekiant  pagerinti Tauragės seniūnijos Joniškės kaimo teritorijos ir sodų bendrijų „Dobilas“ bei  „Pušynas“ vietovėje esančių kaimų gyventojų gyvenimo ir darbo sąlygas bei atnaujinti šios vietovės bendrojo naudojimo melioracijos inžinerinės infrastruktūros techninę būklę, šių metų spalio mėnesį sėkmingai įgyvendintas projektas „Juodpetrių k.v. griovio up. Miluša, M-1, M-1-2 ir jų statinių remontas“.

Plačiau >>
Lietuvos savivaldybių gerovės indekse Tauragės rajono savivaldybė – geriausiųjų dvidešimtuke

 

Vilniaus politikos analizės instituto paskelbė Lietuvos savivaldybių gerovės indeksą, kurį sudaro penkių komponentai: socialinis ir fizinis saugumas, gyvybinga ekonomika, kokybiškas švietimas bei sveika demografija.

Plačiau >>
Paskirstytos Visuomeninių organizacijų rėmimo programos lėšos

Tauragės rajono savivaldybės visuomeninių organizacijų rėmimo programos konkurso projektų atrankos komisija, vadovaujama mero pavaduotojos Virginijos Eičienės, paskirstė lėšas visuomeninėms organizacijoms. Lėšos skirtos socialinei, kultūrinei, sporto ir sveikatingumo, bendruomeninei bei kitai veiklai organizuoti. Viso paskirstyta 5500 Eur.

Plačiau >>
Tauruose surengtas bėgimas karių dienai paminėti

Kasmet, lapkričio mėnesį minima Lietuvos kariuomenės diena. Šiai šventei paminėti jau tryliktą kartą Tauragėje, Taurų nuotykių parke, surengtas  bėgimas. Keturiose distancijose lenktyniavo vaikai ir suaugusieji – keli šimtai bėgimo mėgėjų  iš Tauragės, Vilniaus, Kauno, Mažeikių, Šilalės bei kitų Lietuvos miestų.

Plačiau >>
Visa aktuali informacija

 
Tauragės rajono meras
SIGITAS MIČIULIS

 

MIESTAI PARTNERIAI